Оголошення про конкурс на заміщення вакантної посади

11.01.2022 12:37

Відділ освіти Покровської міської ради Донецької області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста з публічних закупівель

з 11.01.22 по 09.02.22.

До участі в конкурсі допускаються громадяни України, які:

• мають громадянство України;

• мають вищу освіту не нижче ступеня магістра, спеціаліста, бакалавра;

• мають знання чинного законодавства щодо діяльності органів місцевого самоврядування, служби в органах місцевого самоврядування, уміння застосовувати на практиці норми чинного законодавства та основні нормативно-правові акти;

• вільно володіють державною мовою;

• мають стаж роботи не менше 3 років;

• володіють основними програмами роботи на комп’ютері.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії Відділу освіти Покровської міської ради такі документи:

• заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на державну службу та проходження державної служби;

• заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

• дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

• копії документів про освіту;

• Державний сертифікат про рівень володіння державною мовою;

• копію документа, який посвідчує особу;

• копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних);

• довідку про допуск до державної таємниці (у разі його наявності).

Документи приймаються протягом 30-ти календарних днів з дня  опублікування оголошення про конкурс за адресою:

85300,  м. Покровськ,  вул. Поштова, 14,  кімната 10.

За додатковою інформацією з питань функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці звертатись за телефоном (0623)521224.