До уваги ветеранів та ветеранок!

06.01.2022 09:53

У співпраці з Програмою реінтеграції ветеранів, яку реалізує IREX (Рада міжнародних наукових досліджень та обмінів), за підтримки Державного департаменту США, ветеранами, військовими психологами і кращими фахівцями ринку праці України створено онлайн - курс з профорієнтації для екс - вiйськових.

Якщо ви шукаете ту саму роботу мрії, якщо не знаєте, як трансформувати військовий досвід у професійний, - подавайтеся на онлайн-курс!

Метою програми с профориентація та перші кроки працевлаштування.

Ветерани отримують знання про професiйнi, соцiальнi навички, поштовх до розвитку iз заведенням корисних знайомств

Результатом курсу стане написання резюме та побудова кар'єрного плану. Тривалість онлайн-курсу один місяць у форматі професійних лекцiй в запис та щотижневих практичних веб-семінарів з експертами

Початок навчання - 10 сiчня 2022 року

Для безкоштовної участі в онлайн-курсі ветеранам потрібно надати заповнену анкету та пройти вiдбiр.

Інформація про онлайн - курс та анкета для заповнення містяться за посиланням: https://verbaclub.com/veteran-reintegration