• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Професійні психологи пропонують телефонні консультації мешканцям громади

eye

713

04.01.2022 09:41

Новини громад

img

Міжнародна неурядова організація «Людина в біді» (Реорle in Need) при фінансуванні Європейського Союзу (DG  ЕСНО) реалізує  проект «ДОСТУП: Надання багатоцільової гуманітарної допомоги особам, які постраждали від конфлікту на сході Україні». 

Мешканці Донецької і Луганської областей зазнали особливих складнощів внаслідок конфлікту, переміщення великої кількості осіб, ще й додатково ситуація ускладнилась наслідками глобальної пандемії. З початку конфлікту організація надає психологічну допомогу та одним із найбільш пріоритетних питань ставить психологічне здоров'я населення та повноцінний доступ до психологічних послуг потребуючим групам людей. 

Організація «Людина в біді» інформує щодо можливості надання телефонних консультацій професійних психологів мешканцям Вашої громади, включаючи соціально-незахищених верств населення, ізольованих груп, сімей у складних життєвих обставинах й усіх, хто потребує уваги та підтримки у цей складний час. 

Лінія психологічної підтримки "Телефон Довіри" 0-800-210-160 працює цілодобово, безкоштовно з усіх операторів, конфіденційно та анонімно. 

Будемо Вам вдячні за поширення номеру «Телефону Довіри» усім службам, партнерським організаціям та відділам, у тому числі і поліції, як для особистого використання, так і передачі найбільш потребуючим мешканцям громади задля забезпечення доступу до підтримки від професійних психологів. Ця інформація може зберегти життя. 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію