• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

У Покровську створено ще один дитячий будинок сімейного типу

eye

639

05.01.2022 14:15

Новини громад

img

Питанням опіки присвятили позачергове засідання виконкому Покровської міської ради. Зокрема, було затверджено рішення про створення дитячого будинку сімейного типу на базі родини В'ячеслава та Людмили Кошарних. До них на виховання та спільне проживання влаштовано чотирьох дівчаток та двох хлопчиків від 5 до 17 років. 

«Діти та батьки познайомилися напередодні Дня Святого Миколая, а рішення виконкому про створення дитячого будинку відбулося у переддень Різдва Христового. Вважаю, що це дуже гарний знак», - зазначила начальниця служби у справах дітей Наталія Гергуленко.
Вже незабаром батьки-вихователі разом із дітьми відзначать новосілля. Для них придбали просторий будинок, адже, окрім вихованців, Кошарні мають ще двох рідних доньок. 

«Влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у сімейні форми виховання - це велика перемога. Я вірю, що сьогодні з’явився не дитячий будинок, а любляча велика родина», - прокоментував рішення виконкому Покровський міський голова Руслан Требушкін. 

Очільника міста та інших почесних гостей родина Кошарних вже запросила на святкування входин.

Наразі на території Покровської громади функціонують 4 будинки сімейного типу та одна прийомна родина, які виховують 36 дітей.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію