• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Повідомлення про оприлюднення Заяви про СЕО

eye

689

06.01.2022 08:16

Новини громад

img

Повідомлення про оприлюднення Заяви про визначення обсягів стратегічної екологічної оцінки проєкту Стратегії розвитку Покровської міської територіальної громади Донецької області до 2030 року

На виконання Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», з метою одержання та врахування пропозицій і зауважень громадськості Комунальна установа «Агентство розвитку громади» Покровської міської ради Донецької області повідомляє про оприлюднення Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту Стратегії розвитку Покровської міської територіальної громади Донецької області до 2030 року.

Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування – Покровська міська рада.

Передбачувана процедура громадських обговорень: Заяву про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту Стратегії розвитку Покровської міської територіальної громади Донецької області до 2030 року розміщено на офіційному сайті Покровської міської ради за посиланням
https://pokrovsk-rada.gov.ua в розділі «Бізнес та інвестиції», рубриці «Стратегія розвитку м.Покровськ». 

Громадське обговорення триває 15 календарних днів починаючи з дати офіційного оприлюднення, а саме з 06 січня 2022 року до 20 січня 2022р.

Ознайомитися із Заявою можливо на офіційному сайті Покровської міської ради: https://pokrovsk-rada.gov.ua, а також у приміщенні Комунальна установа «Агентство розвитку громади» Покровської міської ради Донецької області за адресою: пл. Шибанкова, 13, м. Покровськ, Донецька область, 85300, тел. 095-300-67-10.

Процедура обговорень відбувається шляхом надання письмових пропозицій.

Зауваження і пропозиції просимо надавати до 20 січня 2022р. на електронну адресу: yermolovych.d@pokrovsk-rada.gov.ua з темою листа «До заяви про визначення обсягу СЕО». 

Заяви та пропозиції, отримані після встановленого строку не розглядаються.

Заява про визначення обсягу Покровськ

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію