На сайті Покровської міської ради ведеться онлайн-трансляція з камер відеоспостереження

05.01.2022 07:12

Побачити, що відбувається на скейт-майданчику у сквері «Соборний» чи біля меморіалу у мікрорайоні «Південний», тепер можна, не виходячи з дому.

На головній сторінці сайту Покровської міської ради у розділі «Електронні сервіси» виведена трансляція з камер спостереження. Найближчим часом до переліку локацій додадуться парк «Ювілейний» та сквер «Сімейний».

Завдяки впровадженню цілодобового відеоспостереження на території міста вже розкрито низку правопорушень, встановлено особи громадян, які припустилися крадіжок та актів вандалізму.

Нагадаємо, на сьогодні у Покровській громаді в рамках програми «Безпечне місто» встановлено 102 камери відеоспостереження, які використовуються співробітниками КП «Муніципальна служба правопорядку».

Перейти на відеоспостереження ви можете за посиланням: https://pokrovsk-rada.gov.ua/uk/page/cams