• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Стан доріг Покровської громади - під пильною увагою комунальників

eye

811

04.01.2022 16:11

RSS

img

Передноворічна погода ощасливила мешканців Покровської громади рясним снігом, але коливання температури змінили радощі на напруження. Працюючи на випередження, міська влада заздалегідь розробила механізм реагування на можливі наслідки негоди.

«Ще до погіршення погодних умов виконком прийняв рішення, яким за комунальними підприємствами та підрядними організаціями були закріплені певні ділянки автошляхів. Також підтримувати порядок на дорогах нам допомагають фермерські господарства «Злагода» та «Перспектива», - розповіла начальниця відділу з питань розвитку приєднаних територій Олена Носач. - Відділ ЖКГ створив чат зі старостами приєднаних територій, аби отримувати оперативну інформацію щодо необхідності додаткового розчищення доріг. Якщо десь у громаді виникає потреба швидко відреагувати на наслідки негоди, комунальники громади беруть це завдання на себе, а старости контролюють виконання».

У першу чергу комунальники чистять і посипають головні дороги, якими курсує транспорт загального користування: міський, приміській та транзитний. Загалом у громаді, за словами начальника відділу ЖКГ Дмитра Візенкова, у період з 28 грудня до 3 січня включно було висипано 340 тонн піщано-сольової суміші.

Також на вулицях міст та сіл Покровської ТГ працюють у посиленому режимі бригади комунальників, які вручну розчищають сніг та посипають піщано-сольовою сумішшю шляхи до соціально-значущих об'єктів.

Автошляхи загального користування, які знаходяться на балансі Департаменту розвитку базових галузей промисловості Донецької обласної державної адміністрації, у проїзному стані утримують підрядні організації, які призначив Департамент.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Від БО «Янголи спасіння» мешканці Шевченківського СО отримали будівельні набори для відновлення житла після обстрілу

Благодійний фонд «Янголи Спасіння» та його партнери продовжують підтримувати постраждалих мешканців, забезпечуючи їх необхідними ресурсами для відновлення житла та подолання наслідків війни.

eye

20

Громада 1

21 червня 2024 15:01

Покровськ відзначив День фермера: вдячність за хліб і шана працьовитим рукам

19 червня Покровська громада урочисто відзначила День фермера – свято, присвячене людям, які своєю важкою працею годують нашу країну.

eye

31

Громада 1

21 червня 2024 13:45

Комісія розподілила гуманітарну допомогу від БО «Янголи спасіння»

Сьогодні під головуванням заступниці начальника Покровської МВА Наталії Іваньо відбулося чергове засідання комісії з розподілу гуманітарної допомоги.

eye

35

Громада 1

21 червня 2024 13:00

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію