• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Стан доріг Покровської громади - під пильною увагою комунальників

eye

720

04.01.2022 16:11

RSS

img

Передноворічна погода ощасливила мешканців Покровської громади рясним снігом, але коливання температури змінили радощі на напруження. Працюючи на випередження, міська влада заздалегідь розробила механізм реагування на можливі наслідки негоди.

«Ще до погіршення погодних умов виконком прийняв рішення, яким за комунальними підприємствами та підрядними організаціями були закріплені певні ділянки автошляхів. Також підтримувати порядок на дорогах нам допомагають фермерські господарства «Злагода» та «Перспектива», - розповіла начальниця відділу з питань розвитку приєднаних територій Олена Носач. - Відділ ЖКГ створив чат зі старостами приєднаних територій, аби отримувати оперативну інформацію щодо необхідності додаткового розчищення доріг. Якщо десь у громаді виникає потреба швидко відреагувати на наслідки негоди, комунальники громади беруть це завдання на себе, а старости контролюють виконання».

У першу чергу комунальники чистять і посипають головні дороги, якими курсує транспорт загального користування: міський, приміській та транзитний. Загалом у громаді, за словами начальника відділу ЖКГ Дмитра Візенкова, у період з 28 грудня до 3 січня включно було висипано 340 тонн піщано-сольової суміші.

Також на вулицях міст та сіл Покровської ТГ працюють у посиленому режимі бригади комунальників, які вручну розчищають сніг та посипають піщано-сольовою сумішшю шляхи до соціально-значущих об'єктів.

Автошляхи загального користування, які знаходяться на балансі Департаменту розвитку базових галузей промисловості Донецької обласної державної адміністрації, у проїзному стані утримують підрядні організації, які призначив Департамент.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію