• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

До музею - за рахунок «єПідтримки»: мешканців громади запрошують цікаво провести час

eye

1066

04.01.2022 10:36

Новини громад

img

Завдяки участі у проєкті «Музейний електронний квиток» Покровський історичний музей може приймати оплату за екскурсії з картки «єПідтримка». Дату та час відвідування можна обрати на офіційному сайті закладу.

«Мешканцям та гостям Покровської громади пропонуємо ознайомитися з експозиціями семи залів історичного музею. Триває екскурсія від 40 до 60 хвилин. Вартість дитячого квитка – 15 гривень, дорослого – 31 гривня. Також проводимо майстер-класи з виготовлення ялинокової іграшки із глини. Розрахуватись за такі послуги можна з картки «єПідтримка», - розповіла наукова співробітниця музею Валерія Федоренко. 

На сьогодні в музеї зберігається понад 14 тисяч експонатів, кожен з яких має свою історичну та краєзнавчу цінність. Є тут пам'ятники археології, зразки українського національного вбрання та побутові речі кінця 19 століття. Зібрана у музеї і колекція фотографій, що висвітлюють тему голодомору в регіоні та інші історичні події 20-30-х років. 

Окремо представлено і комплекс історичних матеріалів, які розповідають про зародження та становлення міста, будівництво перших підприємств та залізниці, демографічні та соціально-культурні процеси.

Додаткову інформацію щодо організації екскурсій можна дізнатись за телефоном: 050-541-26-76. 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію