• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Щиросердечно вітаємо усіх жителів Покровської громади з Новим роком та Різдвом Христовим!

eye

471

01.02.2022 07:00

RSS

img

2021 рік був роком активної праці -  члени виконкому та депутатського корпусу спрямували свої зусилля на вирішення соціально-економічних питань, покращення медичних послуг та освіти, підвищення благоустрою та добробуту громади.

Новий рік – це старт для нових можливостей та досягнень, втілення амбітних планів. Успіх залежить від нашого спільного бажання жити в європейській, розвиненій країні, від порозуміння, злагоди й довіри в суспільстві. Лише об’єднавшись, ми надійно захистимо свою свободу і незалежність, принесемо в наші оселі мир і спокій, любов і достаток.

Нехай Новий рік подарує нам впевненість у наших силах та єдність у діях, а Різдвяна зірка надихне на здійснення всіх добрих задумів.

Дорогі покровчани! З усього серця бажаємо вам миру і злагоди, щасливої долі, міцного здоров’я та добробуту. Нехай 2022 рік буде для вас багатим на добро, щедрим на успіхи та яскраві моменти, сповнений перемогами та мудрими рішеннями. 

Веселих і радісних вам свят!

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Програмна ініціатива науковців «Правова підтримка співробітників переміщених закладів вищої освіти та наукових установ України, які постраждали внаслідок агресії роcійcької федерації»

У межах цієї програмної ініціативи планується надавати безоплатну консультаційно-правову підтримку співробітникам переміщених українських закладів вищої освіти і наукових установ, які постраждали внаслідок агресії російської федерації.

eye

16

Новини

28 червня 2022 14:48

Україна працює: права мобілізованих на відпустку

Східне міжрегіональне управління Державної служби України з питань праці надає відповідь на питання, щодо збереження права на відпустку за працівником після повернення з військової служби.

eye

23

Новини

28 червня 2022 14:41

У День Конституції почесними відзнаками, грамотами та подяками нагородили кращих покровчан

З нагоди Дня Конституції 28 червня у Покровській центральній міській бібліотеці відбулися урочистості, під час яких більше ста мешканців Покровська та військовослужбовців отримали нагороди та подяки від міської ради.

eye

81

Новини громад

28 червня 2022 13:37

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію