• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

На приєднаних територіях Покровської ТГ тривають обговорення бюджету

eye

929

30.12.2021 14:46

Новини громад

img

Керівники Покровської громади відвідали найвіддаленіші Срібненський та Новоєлизаветівський старостинські округи, аби обговорити з мешканцями пріоритетні напрямки фінансування на наступний рік.

На початку зустрічі міський голова Руслан Требушкін розповів про плани щодо розвитку приєднаних територій, серед яких - інвентаризація та переоцінка землі, від оренди якої громада може отримати близько 20 млн грн.

За словами начальника Департаменту фінансово-економічної політики та управління активами міської ради Олександра Добровольського, старостинські округи приносять до бюджету громади 79,2 млн. грн. 

Срібненський округ є дотаційним – бюджет поповнює лише на 4,2 млн. грн. при витратах на його утримання у сумі 6,5 млн.грн. Натомість Новоєлизаветівський округ – самодостатній, видатки вкладаються у суму прибутків – 5,2 млн.грн. Але бюджет розвитку кожного округу – приблизно однаковий і становить майже 600 тисяч гривень. 

Мешканці сіл озвучували схожі проблеми, які, на їхню думку, потребують негайного фінансування: ремонт доріг, налагодження централізованого водопостачання та оновлення сільських клубів. Скаржились і на відсутність аптек, реформу АТ «Укрпошта» та якість обслуговування електромереж.

Також турбує селян відсутність роботи, через що молодь виїжджає до міст. 

«Урбанізація набирає обертів, і до 2050 року прогнозують зникнення сіл. Ми можемо вплинути на це єдиним способом - зібратися в ініціативні групи та визначитися, що конкретно ми можемо змінити у старостинському окрузі чи селі, аби отримувати дохід і були створені робочі місця, - зазначив Руслан Требушкін. - Ми готові вам допомогти по будь-яким питанням в рамках діючого законодавства та разом з депутатським корпусом прийняти програми, які будуть спрямовані на розвиток сільських територій. Але ми чекаємо ініціативи від вас, адже ви краще знаєте, чого ви хочете і заради чого будете працювати». 

Підсумовуючи зустріч, секретар міської ради Наталія Іваньо подякувала присутнім за активність та зазначила, що така форма спілкування важлива для якісного впровадження децентралізації.

«На таких зустрічах ми бачимо нагальні проблеми наших територій. Спільно ми повинні приймати рішення про залучення грошей, шукати альтернативні шляхи їх надходження. Рік показав, які є слабкі місця і на що треба звернути увагу, - звернулась до присутніх Наталія Іваньо. - Кожне село по-різному фінансово спроможне, але завдяки бюджету розвитку ми кожного року будемо вирішувати по одному глобальному питанню, і через п’ять-десять років вийдемо на сталий розвиток громади». 

Представники влади та мешканці округів запланували у лютому чергову зустріч, аби визначити галузі, на які будуть направлені бюджетні кошти.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Юні спортсмени Покровської громади отримали подарунки від міжнародних донорів

Попри війну юні спортсмени громади продовжують тренуватися та досягати значних успіхів на змаганнях різних рівнів. Аби змотивувати покровчан на ще більші досягнення за ініціативи ГО "Гідність Донбасу" дітям було вручено подарунки від Project ESPWA.

eye

39

Новини громад

07 червня 2023 16:07

Соціальні послуги мешканцям Лисівського старостинського округу

Соціальні служби Покровської МВА проводять виїзні прийоми та надають мешканцям старостинських округів Покровської громади всі види соціальної допомоги й тим наближають до людей і розвивають соціальні послуги.

eye

44

Новини громад

07 червня 2023 15:06

Перевірка укриттів та хід виконання ремонту доріг: основні питання апаратної наради

Стан справ у громаді та роботу структурних підрозділів міськради сьогодні оговорили керівники громади під час апаратної наради, яка відбулась під головуванням начальника Покровської МВА Сергія Добряка.

eye

99

Новини громад

07 червня 2023 14:40

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію