• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Покровські спортсмени долучились до «Олімпійської мрії»

eye

1269

30.12.2021 14:39

Новини громад

img

На базі Покровської дитячо-юнацької школи відбувся спортивний захід «Олімпійські мрії» за участю представників обласного НОК, спортивних шкіл Донеччини та керівництва міста. 

Сьогодні в області працюють 46 ДЮСШ, що стають першими сходинками спортсменів на шляху до олімпійських перемог. 

«Ця акція спрямована на підтримку дитячо-юнацьких спортивних шкіл та на втілення мрій з досягнення олімпійських вершин», - розповів заступник голови відділення НОК України в Донецькій області Дмитро Подопригора.

У Покровську діє міська ДЮСШ та 4 обласні спортивні школи. Вихованці секцій черлідингу, боксу, настільного тенісу продемонстрували під час заходу свої вміння та досягнення. 

Кожній спортивній школі вручили від Національного олімпійського комітету комплект спортивного інвентарю та побажали нових успіхів і досягнень. 

За словами начальника Управління сім`ї, молоді та спорту Покровської міської ради Віталія Щербинки, отримані подарунки значно покращать навчально-тренувальний процес та дозволять залучити до занять ще більше юних мешканців громади.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Юні спортсмени Покровської громади отримали подарунки від міжнародних донорів

Попри війну юні спортсмени громади продовжують тренуватися та досягати значних успіхів на змаганнях різних рівнів. Аби змотивувати покровчан на ще більші досягнення за ініціативи ГО "Гідність Донбасу" дітям було вручено подарунки від Project ESPWA.

eye

39

Новини громад

07 червня 2023 16:07

Соціальні послуги мешканцям Лисівського старостинського округу

Соціальні служби Покровської МВА проводять виїзні прийоми та надають мешканцям старостинських округів Покровської громади всі види соціальної допомоги й тим наближають до людей і розвивають соціальні послуги.

eye

44

Новини громад

07 червня 2023 15:06

Перевірка укриттів та хід виконання ремонту доріг: основні питання апаратної наради

Стан справ у громаді та роботу структурних підрозділів міськради сьогодні оговорили керівники громади під час апаратної наради, яка відбулась під головуванням начальника Покровської МВА Сергія Добряка.

eye

99

Новини громад

07 червня 2023 14:40

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію