• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Під цілодобовим наглядом: у Покровську та Родинському встановлено понад 100 камер відеоспостереження

eye

536

30.12.2021 13:21

RSS

img

Співробітники КП «Муніципальна служба правопорядку» продовжують оснащувати Покровську громаду камерами відеоспостереження. На сьогодні вже встановлено 102 відеоприлади, 23 з яких - за останній місяць. 

14 камер загальною вартістю 270 тисяч гривень були придбані за кошти місцевого бюджету у рамках реалізації програми «Безпечне місто». 9 систем відеоспостереження отримані від ПРООН. 

В режимі реального часу відеосигнал надходить до офісу муніципальної служби, де і транслюється цілодобово на великих моніторах. 

За словами начальника служби правопорядку Олександра Антипенка, такі відеосистеми необхідні при встановленні особистостей правопорушників, фіксуванні та розкритті злочинів: «Ми отримали від районного управління поліції «температурну» карту Покровська, на якій видно, де саме найчастіше стаються злочини. Виявилося, що більшість правопорушень фіксується в центральній частині міста. Тому саме тут встановлено найбільшу кількість камер. Також добре оснащений парк «Ювілейний» - там розташовано 22 камери».

В офісі муніципальної служби правопорядку також є карта-схема вже встановлених відеокамер. 15 зі 102 – «розумні», вони підключені до загальної бази Головного управління Національної поліції України у Донецькій області і здатні розпізнавати номерні знаки та обличчя злочинців.

«Щотижня до нас звертаються правоохоронці з проханням надати відеоматеріал із зафіксованими злочинами та аваріями. Крім цього, ми надали співробітникам поліції доступ до 15 камер відеоспостереження. Це дає їм змогу швидко реагувати на правопорушення», - додав Олександр Антипенко. 

Наступного року працівники КП «Муніципальна служба правопорядку» планують придбати ще 30 камер, які будуть встановлені у мікрорайонах міста, селищі Динасового заводу та на приєднаних територіях.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Зведена інформація про життєдіяльність громади станом на 8.00 22 травня

Минула доба у громаді пройшла відносно спокійно. Фактів щодо постраждалих та руйнувань не зафіксовано. Оперативний штаб діє 24/7. Керівництво знаходиться на своїх робочих місцях.

eye

22

Новини громад

22 травня 2022 09:44

Україна відзначає День Європи

В цьому році це свято набуло неабиякої актуальності, адже воно є символом започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях.

eye

69

Новини

21 травня 2022 10:51

Зведена інформація щодо життєдіяльності громади станом на 21 травня

Минула доба у громаді пройшла відносно спокійно. Оперативний штаб діє 24/7. Керівництво знаходиться на своїх робочих місцях. Аварійних ситуацій у сфері ЖКГ не було, але є зміни з газопостачання: знижено тиск подачі газу з 2,7 до 2,0 atm

eye

64

Новини громад

21 травня 2022 09:19

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію