• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Інспектори Муніципальної служби правопорядку знайшли крадіїв ялинок зі скверу «Сімейний»

eye

493

29.12.2021 10:29

Новини громад

img

В ніч з 26 на 27 грудня невідомі поцупили дві ялинки зі скверу у мікрорайоні «Лазурний». Дії правопорушників зафіксували камери відеоспостереження, встановлені у Покровську у рамках програми «Безпечне місто».  Завдяки новій техніці інспектори Муніципальної служби правопорядку швидко встановили особи крадіїв. Ними виявились двоє місцевих хлопців. Правоохоронці зустріли їх біля одного з супермаркетів, який розташований у мікрорайоні «Південний». З’ясувалося, що молодики відзначилися і там. 

«Ці люди неодноразово приходили до магазину і звідти виносили то цукерки, то інші продукти без сплати за них. Цього разу вони знову прийшли до супермаркету, де і були затримані», - розповів старший інспектор Олександр Менчаков. 

Ялинку знайшли в гаражі одного із затриманих хлопців, який запевняє, що до крадіжки не має жодного відношення. Мовляв, лише дав притулок молодому хлопцю-сироті і не очікував від нього такого вчинку. 

У поясненнях інспекторам служби крадій розповів, що одну ялинку хотів подарувати дітям господаря, а другу викинув. Яке покарання чекає на порушників – буде відомо по завершенню слідства. 

Нагадаємо, декоративні кущі, дерева та ялинки були висаджені у мікрорайоні «Лазурний» лише кілька місяців тому за ініціативи депутатки міської ради Юлії Гуріненко в рамках реалізації програми соціальних проєктів «Моє місто», що організований ГО «Покровська платформа спільних дій» за підтримки компанії Метінвест. Над розбудовою скверу «Сімейний» трудилися також студентська молодь, інспектори самоорганізації населення та активні мешканці Покровська.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію