• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

У новий рік – без боргів: чому важливо сплатити заборгованість за світло до кінця року

eye

315

20.12.2021 14:38

RSS

img

Електропостачальник YASNO (ТОВ «Донецькі енергетичні послуги») нагадує жителям Донеччини: сплачувати рахунки за світло необхідно щомісяця до 20 числа. У разі відсутності регулярних платежів може накопичуватись заборгованість. У подальшому це призведе до збільшення витрат на електроенергію, адже доведеться розраховуватися одразу за декілька місяців.

У разі непогашення боргу електропостачальник може застосувати передбачені чинним законодавством заходи:

  • звернутися до суду з позовом про примусове стягнення заборгованості, що матиме наслідком додаткові витрати коштів та часу для боржника;

  • ініціювати відключення електропостачання.

Нагадаємо, наразі Донеччина знаходиться у «жовтій» зоні епідемічної небезпеки. Тому, якщо заборгованість не буде погашена, електропостачання може бути припинене.  

Щоб розпочати новий рік без боргів, YASNO закликає жителів Донеччини перевірити стан свого особового рахунка та в повному обсязі розрахуватися за електроенергію. Постачальник створив усі умови для того, аби мешканці області могли зробити це швидко та безпечно. Не виходячи з дому, внести платіж можна: 

«До переліку справ, які потрібно встигнути зробити до Нового року, додайте пункт «розрахуватися за комунальні послуги». Тоді 2022-й ви розпочнете без боргів та зайвих клопотів. Ми дякуємо всім клієнтам, які своєчасно сплачують рахунки за електроенергію. Дистанційні способи оплати від YASNO є зручними та доступними. Кожен клієнт може не лише скористатися ними особисто, а й допомогти з оплатою менш досвідченим інтернет-користувачам», – сказав директор YASNO в Донецькій області Олександр Северін.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію