• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Приріст ПДФО на Донеччині склав майже 2 млрд гривень

eye

702

28.12.2021 13:25

Влада

img

За січень-листопад 2021 року від мешканців Донецького регіону до зведеного бюджету країни надійшло 13,5 млрд грн податку на доходи з фізичних осіб. Приріст надходжень зазначеного податку за відповідний період минулого року складає 1,9 млрд гривень. 

Податкова служба Донеччини нагадує громадянам про можливість скористатися правом на податкову знижку. 

Якщо ви у 2020 році сплачували за навчання закладам освіти, страхували себе або членів своєї сім`ї, сплачували проценти за іпотечним житловим кредитом або понесли витрати у зв`язку із переобладнанням транспортного засобу та інше, то можете повернути собі частину коштів, які протягом звітного року були сплачені в бюджет у вигляді податку на доходи фізичних осіб (повний перелік витрат, дозволених для включення до податкової знижки, визначено ст. 166 Податкового кодексу, з актуальною редацією якого платники можуть ознайомитися на сайті ДПС України https://tax.gov.ua/nk). 

Громадянину, який бажає скористатися правом на податкову знижку за підсумками звітного 2020 року, необхідно до 31 грудня 2021 року подати річну податкову декларацію до контролюючого органу за місцем своєї податкової адреси. 

Шановні громадяни! Нагадуємо – якщо платник податку не скористався правом на нарахування податкової знижки за наслідками звітного податкового року, то таке право на наступні податкові роки не переноситься. Тож, не ждіть до останнього – скористайтеся можливістю повернути свої гроші вже сьогодні! 

Підписатися на Facebook  

fb.com/TaxUkraine

www.facebook.com/tax.donetsk

Підписатися на Telegram-канал 

t.me/tax_gov_ua

Підписатися на YouTube 

youtube.com/TaxUkraine

youtube.com/c/ДПСуДонецькійобласті

Спілкуйтеся з Податковою службою дистанційно і безпечно за допомогою сервісу «InfoTAX» t.me/infoTAXbot 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Звернення начальника Покровської МВА Сергія Добряка до матусь Покровської громади

Від імені всієї Покровської міської військової адміністрації та від себе особисто сердечно вітаю вас із Днем матері! У цей непростий для нашої країни час ваше значення є безцінним. Ви – берегині наших родин, незламний фундамент нашого суспільства.

eye

40

Новини громад

11 травня 2025 10:20

В результаті бойових дій в Покровську поранено 46-річного місцевого жителя 

10 травня близько 11:00  з боку російських окупаційних військ відбувся обстріл (тип озброєння встановлюється) приватного сектору північно-західної частини Покровська, внаслідок якого поранено чоловіка 1979 року народження. 

eye

34

Новини громад

11 травня 2025 09:18

У Дніпрі родини ВПО з Покровської громади отримують допомогу від БФ "Крапка відліку"

Завдяки плідній співпраці Покровської міської військової адміністрації з благодійним фондом «Крапка відліку», родини ВПО з Покровської ТГ, які наразі перебувають у місті Дніпро, почали отримувати продуктові набори в гуманітарному хабі «Ми — Донеччина» .

eye

50

Новини громад

10 травня 2025 11:10

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію