• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Покровські депутати звернулися до Уряду. Відбулось останнє в цьому році пленарне засідання сесії

eye

1670

24.12.2021 18:57

RSS

img

У засіданні позачергової сесії у Покровську взяли участь 27 з 38 депутатів. Попрацювали досить продуктивно. 

У першу чергу ухвалили звернення до Уряду України, яке зачитала секретар міської ради Наталія Іваньо. Стосувалося воно необхідності перегляду умовив відключення бізнесу від централізованого опалення, що було заздалегідь обговорено з громадськістю. 

Одноголосну підтримку отримала і програма «Доброзичлива медицина». Вона передбачає раціональне використання коштів місцевого бюджету для покращення якості медичних послуг, поліпшення матеріально-технічної бази лікувальних закладів та створення більш комфортних умов для перебування медиків та пацієнтів. Програма охоплює всі медичні напрямки: забезпечення медикаментами та засобами медпризначення пільгової категорії населення, профілактику інфекційних захворювань, забезпечення онкохворих анальгетиками та препаратами, що містять наркотичні речовини, лікування хворих на COVID-19, залучення нових кадрів, розвиток сільської медицини. Загальна сума фінансування Програми склала 101 мільйон 250 тисяч гривень.

Також депутати визначили школу №9 опорним закладом загальної середньої освіти Покровської міської ради. 

Крім того, в рамках Програми залучення та стимулювання спеціалістів до роботи у медичних закладах Покровської ТГ родина медиків лікар-хірург Ігор Олександрович Климов та його дружина, медична сестра Анастасія Едуардівна отримали ключі та ордер на службову квартиру.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Військово-цивільна складова територіальної оборони: батальйон «Покровськ-1» святкує другу річницю свого створення

У Покровську відбувся урочистий захід з нагоди відзначення другої річниці створення добровольчого формування «Покровськ-1».

eye

67

Новини громад

26 лютого 2024 10:56

Відновлено 1,5 тис.кв.м покрівлі: Покровська МВА спільно з благодійниками ліквідовує наслідки ворожих атак

Ворог не припиняє обстрілювати мирні міста Донеччини, серед яких і населені пункти нашої громади. Під ворожий вогонь потрапляють житлові будинки. Внаслідок обстрілу Покровська 30 січня було пошкоджено 8 багатоквартирних та 13 приватних домоволодінь.

eye

39

Громада 1

26 лютого 2024 09:30

У старостинських округах громади вшанували пам’ять загиблих за два роки війни

Рівно 2 роки тому, 24 лютого, російські війська вторглися на територію України. Цей момент став випробуванням для кожного українця. 

eye

49

Новини громад

24 лютого 2024 13:06

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію