• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Покровські депутати звернулися до Уряду. Відбулось останнє в цьому році пленарне засідання сесії

eye

1742

24.12.2021 18:57

RSS

img

У засіданні позачергової сесії у Покровську взяли участь 27 з 38 депутатів. Попрацювали досить продуктивно. 

У першу чергу ухвалили звернення до Уряду України, яке зачитала секретар міської ради Наталія Іваньо. Стосувалося воно необхідності перегляду умовив відключення бізнесу від централізованого опалення, що було заздалегідь обговорено з громадськістю. 

Одноголосну підтримку отримала і програма «Доброзичлива медицина». Вона передбачає раціональне використання коштів місцевого бюджету для покращення якості медичних послуг, поліпшення матеріально-технічної бази лікувальних закладів та створення більш комфортних умов для перебування медиків та пацієнтів. Програма охоплює всі медичні напрямки: забезпечення медикаментами та засобами медпризначення пільгової категорії населення, профілактику інфекційних захворювань, забезпечення онкохворих анальгетиками та препаратами, що містять наркотичні речовини, лікування хворих на COVID-19, залучення нових кадрів, розвиток сільської медицини. Загальна сума фінансування Програми склала 101 мільйон 250 тисяч гривень.

Також депутати визначили школу №9 опорним закладом загальної середньої освіти Покровської міської ради. 

Крім того, в рамках Програми залучення та стимулювання спеціалістів до роботи у медичних закладах Покровської ТГ родина медиків лікар-хірург Ігор Олександрович Климов та його дружина, медична сестра Анастасія Едуардівна отримали ключі та ордер на службову квартиру.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Запрошуємо на Науковий пікнік

Багаторічна співпраця між Покровським ОМС та найстарішим вишем Донбасу не припиняється й під час війни. В ці непрості часи ДонНТУ продовжує популяризувати науку серед молоді, викликаючі зацікавленість, захопленість та любов

eye

31

Новини громад

14 червня 2024 18:54

Ремонт триває: в Покровську власними силами облаштовують гуртожиток для ВПО

Під час війни питання тимчасового житла стало критичним для багатьох українців, які змушені були покинути свої домівки.

eye

101

Громада 1

14 червня 2024 14:30

28 мешканців Покровської ТГ отримали матеріальну допомогу з місцевого бюджету

Днями під головуванням заступниці начальника Покровської військової адміністрації Наталії Іваньо відбулось чергове засідання комісії з питань надання одноразової матеріальної допомоги окремим категоріям громадян за рахунок коштів місцевого бюджету.

eye

119

Громада 1

14 червня 2024 13:45

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію