• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Покровські депутати звернулися до Уряду. Відбулось останнє в цьому році пленарне засідання сесії

eye

1413

24.12.2021 18:57

RSS

img

У засіданні позачергової сесії у Покровську взяли участь 27 з 38 депутатів. Попрацювали досить продуктивно. 

У першу чергу ухвалили звернення до Уряду України, яке зачитала секретар міської ради Наталія Іваньо. Стосувалося воно необхідності перегляду умовив відключення бізнесу від централізованого опалення, що було заздалегідь обговорено з громадськістю. 

Одноголосну підтримку отримала і програма «Доброзичлива медицина». Вона передбачає раціональне використання коштів місцевого бюджету для покращення якості медичних послуг, поліпшення матеріально-технічної бази лікувальних закладів та створення більш комфортних умов для перебування медиків та пацієнтів. Програма охоплює всі медичні напрямки: забезпечення медикаментами та засобами медпризначення пільгової категорії населення, профілактику інфекційних захворювань, забезпечення онкохворих анальгетиками та препаратами, що містять наркотичні речовини, лікування хворих на COVID-19, залучення нових кадрів, розвиток сільської медицини. Загальна сума фінансування Програми склала 101 мільйон 250 тисяч гривень.

Також депутати визначили школу №9 опорним закладом загальної середньої освіти Покровської міської ради. 

Крім того, в рамках Програми залучення та стимулювання спеціалістів до роботи у медичних закладах Покровської ТГ родина медиків лікар-хірург Ігор Олександрович Климов та його дружина, медична сестра Анастасія Едуардівна отримали ключі та ордер на службову квартиру.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Заступник голови ДонОДА Вадим Філашкін перевірив стан захисних споруд у Покровську

Заступник голови Донецької облдержадміністрації Вадим Філашкін разом з керівництвом Покровської районної та міської військових адміністрацій, представниками ДСНС та поліції провів комісійне обстеження укриттів.

eye

22

Новини громад

09 червня 2023 18:28

На знак вшанування пам`яті Героїв Небесної Сотні: молодь міста ініціює встановлення меморіальної скульптури 

Активна молодь Покровська звернулась до керівництва з проханням про встановлення сучасної меморіальної садово-паркової скульптури на честь Героїв Небесної сотні біля пам'ятного каменя, розташованого на мкрн. Южному.

eye

42

Новини громад

09 червня 2023 15:41

Покровська МВА спільно з «Ощадбанком» розробляє програму підтримки бізнесу 

Керівники Покровська МВА зустрілись з начальницею Донецького обласного управління АТ “Ощадбанк” Ганною Прасол та керуючою ТВБВ філії "Ощадбанк" Ларисою Низельник.

eye

36

Новини громад

09 червня 2023 14:42

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію