• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

До складних погодних умов - готові: директор БКП Денис Зусмановський

eye

713

23.12.2021 12:46

RSS

img

Сьогодні у Покровську відбулась робоча зустріч міського голови Руслана Требушкіна з керівником КП «Багатогалузеве комунальне підприємство» та начальником ЖКВ Дмитром Візенковим. Очільник міста оглянув парк техніки та поцікавився рівнем підготовки комунальників до складних погодних умов. 

За словами директора КП «БКП» Дениса Зусмановського, наразі у місті організоване цілодобове чергування бригад, які розчищають та посипають дороги піщано-сольовою сумішшю. Задіяно 20 одиниць техніки, серед якої і новенький піскороздавальний бункер. 

«Це додаткове обладнання, яке дозволить нам економити на паливно-мастильних матеріалах, швидко реагувати на погодні умови. Ширина розкидання посипального матеріалу – до 12 метрів. Тож, до складних погодних умов і боротьби зі снігом ми повністю підготовлені. Хотілось би, звичайно, оновити парк техніки. Будемо звертатись до депутатів з проханням щодо виділення фінансового ресурсу на придбання додаткових одиниць транспорту», - зазначив Денис Зусмановський. 

У ході візиту на підприємство Покровський міський голова додав, що крім нової техніки придбано також близько 2 тонн піску та солі, сумішшю якої і посипають комунальники дороги громади.

«Перший сніг продемонстрував, що КП «БКП» готове до зими і вся техніка в справному стані. Придбаний бункер дасть можливість рідше заїжджати на склад та більше часу працювати на вулицях. Звичайно, на всю громаду техніки не вистачає, тож і надалі будемо займатись питанням щодо придбання додаткових одиниць спецтранспорту», - підбив підсумки зустрічі Руслан Требушкін.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Від БО «Янголи спасіння» мешканці Шевченківського СО отримали будівельні набори для відновлення житла після обстрілу

Благодійний фонд «Янголи Спасіння» та його партнери продовжують підтримувати постраждалих мешканців, забезпечуючи їх необхідними ресурсами для відновлення житла та подолання наслідків війни.

eye

18

Громада 1

21 червня 2024 15:01

Покровськ відзначив День фермера: вдячність за хліб і шана працьовитим рукам

19 червня Покровська громада урочисто відзначила День фермера – свято, присвячене людям, які своєю важкою працею годують нашу країну.

eye

26

Громада 1

21 червня 2024 13:45

Комісія розподілила гуманітарну допомогу від БО «Янголи спасіння»

Сьогодні під головуванням заступниці начальника Покровської МВА Наталії Іваньо відбулося чергове засідання комісії з розподілу гуманітарної допомоги.

eye

30

Громада 1

21 червня 2024 13:00

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію