• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

На шляху до цифровізації: школи Покровської громади отримали 20 ноутбуків

eye

955

23.12.2021 10:35

Новини громад

img

Для організації більш якісного освітнього процесу три заклади загальної середньої освіти Покровської громади та Центр професійного розвитку педагогічних працівників отримали сучасну комп`ютерну техніку. 

Завдяки фінансовій підтримці ЮНІСЕФ новенькі ноутбуки з’являться у школах селища Шевченко, сіл Новотроїцьке та Лисівка, де сьогодні і відбулось урочисте їх вручення. 

«Завжди приємно під Новий рік отримувати подарунки. Ми вдячні нашим міжнародним партнерам - компанії ЮНІСЕФ, яка підтримала громаду в організації дистанційного навчання та спілкування педагогів з дітьми. Якщо ми знову перейдемо на дистанційну форму, то цей процес вже пройде легко. У нас є обладнання, на якому будуть працювати вчителі», - зазначила заступниця Покровського міського голови Маргарита Ідрісова. 

За словами начальниці відділу освіти Любові Воротинцевої, організовувати дистанційне навчання допомагають і держава, і міжнародні організації: «Ми вже отримали за кошти державної субвенції 48 ноутбуків, які були розподілені між опорною школою №9, Срібненським та Піщанським закладами освіти. Сьогодні отримують сучасну техніку ті школи, в яких її раніше було не більше двох одиниць. В ноутбуках скомпоновані усі застосунки для здійснення дистанційного навчання. Сподіваємось, що спеціалісти Центру професійного розвитку педагогічних працівників зможуть якісно підготувати вчителів саме сільської місцевості для онлайн-викладання». 

У свою чергу, очільники трьох шкіл громади зазначають, що нові потужні ноутбуки стануть вагомою допомогою педагогам у забезпеченні дистанційного навчання. Комп`ютери, які встановлені в школах, дуже старі. 

«У нас досить велика школа, в якій навчається 204 учня. Кожен з них повинен отримати певну базу знань та увагу вчителя. Особливо, якщо мова йде про дистанційне навчання. Це чудовий подарунок! І я дуже вдячна, що наш заклад увійшов до трійки отримувачів сучасних ноутбуків», - зауважила директорка Шевченківського ЗСО №33 Неля Ніколаєва.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

У Покровську відбулось засідання гуманітарного штабу

За участю координаторки діяльності гуманітарного штабу, заступниці начальника Покровської МВА Наталії Іваньо та під головуванням керівника штабу Дмитра Єрмоловича сьогодні, 31 січня, відбулось чергове засідання гуманітарного штабу.

eye

32

Новини громад

31 січня 2023 14:58

ВІДЕО. Триває процес оснащення котелень генераторами

Для автономної та безперебійної роботи місцевих котелень керівництвом Покровської МВА було прийнято рішення щодо монтажу генераторів, які дадуть змогу подавати теплоносій мешканцям в умовах відсутності електропостачання.

eye

29

Новини громад

31 січня 2023 14:51

Адміністратори ЦНАП та діловоди старостинських округів вивчають зміни у законодавстві

Зміни у законодавстві України щодо надання електронних послуг спонукали керівництво Покровської громади організувати навчання для діловодів та адміністраторів ЦНАП

eye

39

Новини громад

31 січня 2023 11:44

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію