• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Члени виконкому підтримали встановлення нових тарифів на воду та проєкт бюджету громади на 2022 рік

eye

655

21.12.2021 14:49

Новини громад

img

Схвалення проєкту рішення міської ради «Про бюджет Покровської міської територіальної громади на 2022 рік» та встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення для всіх споживачів КП «Покровськводоканал» розглянули сьогодні члени виконавчого комітету. 

За словами начальника департаменту фінансово-економічної політики та управління активами міської ради Олександра Добровольського, обсяг дохідної частини бюджету на 2022 рік прогнозується у розмірі 1 071 300 тис. грн. Він на 100% покриє всі видатки бюджету, враховано і реверсну дотацію у сумі 107,3 млн грн, що на 12,2 мільйона більше, ніж минулого року.

На 2022 рік заплановані наступні заходи:

-  реконструкція шкіл №4 та №6;

-  ремонт амбулаторії ЦПМСД; 

-  будівництво насосної станції по вул. Захисників України;

-  реконструкція котельні;

-  виготовлення проєктів реконструкції вул.Шосейної та вул. Шмідта;

-  реалізація заходів з програми «Безпечне місто» та поліпшення транспортної інфраструктури;

-  благоустрій територій приєднаних населених пунктів та інші проєкти соціальної галузі. 

«Всі депутати отримали презентаційні матеріали щодо бюджету громади. Проєкт бюджету вже був обговорений на депутатських комісіях та на засіданні громадської ради, - зазначив Олександр Добровольський. - Завтра на депутатському дні ми ретельно обговоримо це питання і плануємо затвердити проєкт на сесійному засіданні 23 грудня».

Щодо тарифів на послуги водоканалу, то з 2017 року і зараз, за словами начальника ЖКВ Дмитра Візенкова, водопостачання коштує 14,94 грн/куб.м, водовідведення – 16,51 грн/куб.м. 

«Зростання витрат на заробітну плату, паливно-мастильні матеріали, утримання техніки, а також збільшення ціни енергоносіїв при незмінних тарифах призводить до щомісячних збитків. За 9 місяців поточного року КП «Покровськводоканал» має 30 мільйонів грн збитків,» - зазначив Дмитро Візенков. 

За розрахунками підприємства, плановий середньозважений тариф на послуги з водопостачання - 23,18 грн (27,80 з ПДВ) за 1 куб.м, водовідведення - 26,05 грн. (31,26 з ПДВ) за 1 куб.м.

«Ми з усіх боків підійшли до обговорення цього питання. Експерти на проведених зустрічах надали повне роз’яснення того, як формувався новий тариф та який економічний результат ми очікуємо від його впровадження. Громадськість наголосила на необхідності контролювати якість води та залучати експертні лабораторії, аби при виникненні претензій ми могли швидко реагувати на звернення», - пояснила секретар міської ради Наталія Іваньо.

«Ми маємо ініціативу виділити додатково 1 млн грн для людей, які не мають змогу повністю оплачувати комунальні послуги, - зазначив міський голова Руслан Требушкін. - Буде сформована комісія, УСЗН Покровська розгляне всі звернення, і ми зможемо допомогти тим, хто цього потребує, в індивідуальному порядку».

Члени виконкому підвищення тарифу на послуги водоканалу підтримали.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

30 важливих питань щодо захисту прав дітей вирішено на засіданні комісії Покровської МВА

Сьогодні, 12 липня, заступниця начальника Покровської МВА Наталія Іваньо провела чергове засідання комісії з питань захисту прав дітей. Члени комісії ретельно розглянули 30 питань, що стосувалися різних аспектів життя та захисту прав юних мешканців громад

eye

41

Громада 1

12 липня 2024 14:05

Представники Покровської громади здобули знання з управління проєктами завдяки USAID

Директор Агентства розвитку громади Дмитро Єрмолович та представники ГО "Світло Донбасу" пройшли навчання у Школі проєктного менеджменту

eye

57

Новини громад

12 липня 2024 13:07

До річниці трагедії: у Покровську встановлять меморіальні дошки загиблим внаслідок обстрілу покровчанам

Під головуванням заступниці начальника Покровської МВА Маргарити Ідрісової відбулося засідання комісії з розгляду питань встановлення та демонтажу пам’ятних знаків, меморіальних та інформаційних дощок на території Покровської ТГ.

eye

53

Громада 1

12 липня 2024 12:30

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію