• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Громадська рада Покровська провела останнє у 2021 році засідання

eye

857

20.12.2021 19:31

Новини громад

img

На засідання представники Громадської ради запросили секретаря міської ради Наталію Іваньо, начальника департаменту фінансово-економічної політики та управління активами міської ради Олександра Добровольського, начальницю відділу юридичного забезпечення діяльності міської ради Вікторію Пишну та директора КП «Покровськводоканал» Руслана Лінніка. 

У першу чергу внесли зміни та доповнення до проєкту Статуту Покровської міської територіальної громади. Окремо заслухали ініціативу представника ГО «Наукове історико-краєзнавче товариство «Спадщина» Павла Белицького щодо святкування Дня міста Покровська 16 червня. 

Другим питанням члени Громадської ради заслухали звіт про виконання бюджету громади за 2021 рік та обговорили проєкт кошторису на 2022. Присутні на засіданні цікавилися бюджетом розвитку, перехідними проєктами, реконструкцією парку «Ювілейний» та ін. Директор Департаменту фінансово-економічної політики та управління активами міської ради Олександр Добровольський відповів на усі запитання та докладно презентував проєкт «Бюджет участі». 

Окремо члени Громадської ради обговорили підвищення тарифу на водопостачання та водовідведення. Президія ради отримала звернення з підписами мешканців до органу місцевого самоврядування, яке містило як питання щодо якості води, так і вимоги оприлюднити письмовий порівняльний звіт з тарифами інших громад та розглянути зміни у вартості послуг водоканалу у відсотковому співвідношенні до підвищення мінімальної зарплати та пенсій.

Директор КП «Покровськводоканал» Руслан Лінник зазначив, що якість води контролюється щодня і санітарні норми щодо її використання у побуті дотримані. До компанії «Вода Донбасу» спрямовані письмові запити для роз'яснення ситуації, що склалася.

«Ми маємо лише одного постачальника води. Це КП «Компанія «Вода Донбасу». Також ми транспортуємо стоки на Мирноградські очисні споруди, які теж належать цьому підприємству. Ми не маємо альтернативи», - пояснив Руслан Ліннік. 

Керівник підприємства зазначив, що підвищення тарифів є вимушеною мірою: «За 2021 рік ми отримали від міської ради субвенцію близько 30 млн грн, що дало нам можливість повністю розраховуватися за воду, яка подається громаді цілодобово. На наступний рік ми запросили для підтримки роботи КП близько 60 млн грн, не враховуючи бюджету розвитку. Є сумніви, що така допомога взагалі може бути надана, адже це дуже великі кошти».

Присутні обговорили можливості для зниження собівартості водопостачання, а також запропонували створити наглядову раду в КП «Покровськводоканал», що буде позитивним кроком для прозорої роботи підприємства. 

На завершення засідання члени Громадської ради прийняли рішення підготувати звернення до транспортного відділу щодо коригування графіку автобусу по маршруту №2 на вимогу жителів селища Динасового завода.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію