У Покровську вшанували пенсіонерів та ветеранів МВС та Нацполіції України

20.12.2021 18:37

З нагоди Дня вшанування пенсіонерів та ветеранів Міністерства внутрішніх справ України та Національної поліції України у Покровську організували меморіальний захід та святковий концерт.

Сьогодні відбулось покладання квітів біля пам'ятного знаку загиблим співробітникам МВС при виконанні службових обов'язків, в якому взяли участь члени Покровської первинної організації ветеранів та пенсіонерів МВС, представники міської ради та Покровського районного управління поліції.

У срібній залі міської бібліотеки ім. Т.Г. Шевченка пройшла урочиста частина заходу.

Присутніх привітали зі святом в.о. начальника Покровського районного управління поліції Іван Каплан, заступник голови Покровської районної ради Сергій Сажко та керуюча справами виконкому Алевтина Жук.

“Ви і сьогодні передаєте неоціненний досвід молодому новому поколінню. Ви берете активну участь у реалізації важливих питань для життя нашої великої громади. Я бажаю вам здоров'я, миру, добра вашим сім'ям", - побажала Алевтина Жук.

Після концерту членів Покровської первинної організації ветеранів та пенсіонерів МВС запросили на святковий обід.