• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Денис Зусмановський: ми повністю змінили підхід до вивезення ТБО

eye

895

18.12.2021 10:19

Новини громад

img

Покровський міський голова Руслан Требушкін продовжує проводити робочі наради з керівниками комунальних підприємств міста, під час яких цікавиться результатами роботи за поточний рік та планами комунальників на наступний. Головне завдання – підвищення якості послуг населенню. 

Цього разу очільник міста Руслан Требушкін поспілкувався з директором Багатогалузевого комунального підприємства Денисом Зусмановським. 

Темою зустрічі стало питання збору та вивезення побутового сміття. 

За словами директора КП «БКП» Дениса Зусмановського, у поточному році на оновлення парку техніки, придбання сміттєвих баків єврозразку та проведення реконструкції контейнерних стоянок Покровською міської радою було виділено близько 10 мільйонів гривень: 

«У місті вже встановлено 218 євро-контейнерів, 156 з яких – у мікрорайонах міста. Інші – у центральній частині Покровська. Плануємо оновити стоянки у селищі динасового заводу та біля соціальних установ міста. Ми розробили стратегію розвитку підприємства, тож будемо звертатись до депутатського корпусу з проханням про виділення коштів на її реалізацію», - зазначив Денис Зусмановський.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Від БО «Янголи спасіння» мешканці Шевченківського СО отримали будівельні набори для відновлення житла після обстрілу

Благодійний фонд «Янголи Спасіння» та його партнери продовжують підтримувати постраждалих мешканців, забезпечуючи їх необхідними ресурсами для відновлення житла та подолання наслідків війни.

eye

20

Громада 1

21 червня 2024 15:01

Покровськ відзначив День фермера: вдячність за хліб і шана працьовитим рукам

19 червня Покровська громада урочисто відзначила День фермера – свято, присвячене людям, які своєю важкою працею годують нашу країну.

eye

31

Громада 1

21 червня 2024 13:45

Комісія розподілила гуманітарну допомогу від БО «Янголи спасіння»

Сьогодні під головуванням заступниці начальника Покровської МВА Наталії Іваньо відбулося чергове засідання комісії з розподілу гуманітарної допомоги.

eye

35

Громада 1

21 червня 2024 13:00

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію