• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Одиноких підопічних Покровського терцентру привітали зі святами

eye

869

17.12.2021 16:28

RSS

img

Керуюча справами Покровського виконкому Алевтина Жук та працівниці територіального центру соціального обслуговування підготували душевні подарунки для одиноких літніх мешканців громади. 


У селі Гришине проживає близько тридцяти підопічних терцентру. Серед них є такі, хто залишився без рідних. Аби ці люди відчули підтримку та турботу, супроводжуюча Міла Віжевська підготувала для них віршоване привітання до Дня святого Миколая, а медична сестра відділення денного перебування територіального центру Галина Рубан та відвідувачка групи здоров'я Любов Халаджи заспівали вітальні пісні під музичний супровід викладача музшколи ім. М.Леонтовича Юрія Шинкаренка.


"Кожний підопічний нам - як рідна людина. Ми розуміємо, що на свята самотність відчувається гостріше.Тому вирішили подарувати нашим літнім мешканцям гарний настрій та турботу, -  розповіла заступниця директора терцентру Світлана Швайко. - До всіх одиноких бабусь та дідусів ми сьогодні прийшли з піснями, віршами, поздоровленнями та дарунками. І для кожної домівки наші працівниці зробили маленьку ялиночку, аби вона підтримувала новорічний настрій".

"Для літніх людей найважливіше - увага, можливість з кимось поговорити, поділитися своїми думками та переживаннями. Територіальний центр соціального обслуговування запровадив, на мою думку, прекрасну ініціативу не просто принести подарунок, а зробити справжнє свято самотнім мешканцям нашої громади, - зазначила керуюча справами виконкому Алевтина Жук. - Вдячна працівницям терцентру за їхню роботу, адже завдяки їй ніхто не відчуває себе покинутим та самотнім в нашій громаді".

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Надійна та завжди вчасна підтримка: гуманітарна місія «Проліска» допомагає постраждалим від нічного обстрілу

Місто Покровськ регулярно потерпає від збройної агресії з боку російської федерації. Благодійні фонди та міжнародні організації продовжують надавати підтримку мешканцям, які постраждали від обстрілів.

eye

16

Новини громад

28 лютого 2024 13:36

Швидше, ніж закипить чайник: ДТЕК Донецькі електромережі рекомендує передавати покази через чат-бот

Щоб не витрачати зайвий час на передачу показів лічильника, ДТЕК Донецькі електромережі рекомендує користуватися для цього чат-ботом.

eye

16

Новини

28 лютого 2024 12:00

Гуманітарна допомога після обстрілу: ГО "Аваліст" видає постраждалим гігієнічні набори

Сьогодні на місці надзвичайної події вже розгорнули свою діяльність представники громадської організації "Аваліст" спільно з Care Ukraine, які разом з інспекторами ККСН надають допомогу постраждалим від ракетного обстрілу.

eye

40

Новини громад

28 лютого 2024 11:14

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію