• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Відбулась чергова сесія Покровської міської ради

eye

1619

16.12.2021 16:13

RSS

img

Депутати Покровської міської ради провели чергову сесію. На порядку денному значилося майже 100 питань, серед яких і реорганізація КП «Центр єдиного замовника». Було ухвалено, що правонаступником цього підприємства буде «Багатогалузеве комунальне підприємство». Сюди ж будуть працевлаштовані й всі робітники ЦЄЗу. 

«До нас приєдналися села, з мешканцями яких потрібно укладати нові договори, змінився тариф на вивезення сміття, що передбачає великий обсяг роботи з абонентами. У БКП - майже 41 тисяча абонентів. Це на порядок більше, ніж в інших комунальних підприємств. А в абонентському відділі працює лише 4 спеціалісти, до яких додамо робітників з КП «ЦЄЗ», - зазначив керівник ЖКВ Дмитро Візенков. 

Після доопрацювання на розгляд депутатів було винесене питання створення Комунального підприємства «Покровськ-АГРО» Покровської міської ради Донецької області. Як пояснив начальник відділу промисловості та АПК Євген Ієвлєв, нове підприємство націлене на розвиток сільського господарства, створення нових робочих місць та отримання прибутку для громади. За основу проєкту взятий аналогічний досвід Опішнянської громади Полтавської області. 

«За приблизними підрахунками, у перший рік прибуток підприємства складе більше ніж три мільйони гривень, а це щонайменше втричі перевищує ренту з земель громади, - звернувся до депутатів міський голова Руслан Требушкін. - В Україні вже є досвід створення таких підприємств, з допомогою яких громади повернули вкладені в них кошти та отримали чистий прибуток».

Євген Ієвлєв також наголосив на тому, що створення КП «Покровськ-Агро» позитивно позначиться на бюджеті громади, а секретар міської ради Наталія Іваньо зазначила, що таке рішення має ще й важливе соціальне значення.

Секретар міської ради Наталія Іваньо зазначила, що створення підприємства має також важливе соціальне значення.

«Створення «Покровськ-Агро» не виключає створення спілки фермерів. Ми хотіли б щоб у нашій громаді були люди, які взяли б на себе виробництва продукції та розвиток сільгоспвиробництва в цілому, але наша попередня зустріч з фермерами показала, що поки ніхто не готовий взяти на себе таку відповідальність, - звернулась до присутніх Наталія Іваньо. - Ми не можемо закривати очі на те, що мешканці сіл нашої громади не мають місця роботи. Це дуже негативно впливає, в першу чергу, на бюджет цих територій, а без бюджету ми не можемо вирішувати нагальні проблеми старостинських округів. До нас приєдналися 32 села, мешканці яких чекають від нас рішень. Отже якщо ми отримаємо від створення підприємства прибуток, це вже буде перший крок до розвитку сільських територій, якого вони сьогодні потребують».

Також Наталія Іваньо зазначила, що прийнята Україною програма декарбонізації передбачає закриття вугільних підприємств, а розвинута сільськогосподарська галузь матиме велике значення для майбутнього бюджету громади.

Створення комунального підприємства «Покровськ-Агро» депутати ухвалили. 

Серед інших питань на доопрацювання були відправлені Комплексна програма «Доброзичлива медицина» на 2022-2024 роки та проєкт визначення опорного закладу середньої освіти Покровської міської ради.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію