• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Дієвий діалог: Костянтин Мілютін провів робочу зустріч з фахівцями міського центру зайнятості

eye

836

16.12.2021 11:01

RSS

img

З метою вдосконалення та налагодження більш тісної співпраці заступник Покровського міського голови Костянтин Мілютін зустрівся із представниками служби зайнятості. Обговорили питання взаємодії щодо пошуку спеціалістів, підвищення кваліфікації працюючих фахівців та участі у діючих програмах підтримки місцевих підприємців. 

«Мета нашої зустрічі  - це участь у реалізації інфраструктурних проєктів та укомплектування під них вакансій, - розповіла заступниця директора Покровського міського центру зайнятості Наталія Воробйова - З початку року за допомогою нашого центру знайшли роботу 1283 особи. Працює відділ рекрутингу, на постійній основі ведеться робота з базою резюме.  Хотілося б розуміти потреби міста та запропонувати допомогу в їх забезпеченні». 

За словами заступника Покровського міського голови Костянтина Мілютіна, наразі у місті по різних напрямах розроблено кілька програм, які планується затвердити на найближчій сесії. І тільки тоді з`явиться розуміння щодо подальшої їх реалізації. Також Костянтин Мілютін зупинився на питаннях нестачі у місті деяких спеціалістів: «У міській раді створено відділ екології, але таких фахівців у Покровську дуже складно знайти. Є потреба у робітниках і у підрядних організацій, які виконують у нашому місті реконструкції соціальних об`єктів».

Костянтин Мілютін запропонував представникам Центру зайнятості об`єднати зусилля у пошуку фахівців різних напрямів та провести ще одну зустріч у форматі круглого столу за участю місцевих підприємців. Адже саме від їхньої соціальної відповідальності залежить добробут громади та наповнення її бюджету.

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Військово-цивільна складова територіальної оборони: батальйон «Покровськ-1» святкує другу річницю свого створення

У Покровську відбувся урочистий захід з нагоди відзначення другої річниці створення добровольчого формування «Покровськ-1».

eye

67

Новини громад

26 лютого 2024 10:56

Відновлено 1,5 тис.кв.м покрівлі: Покровська МВА спільно з благодійниками ліквідовує наслідки ворожих атак

Ворог не припиняє обстрілювати мирні міста Донеччини, серед яких і населені пункти нашої громади. Під ворожий вогонь потрапляють житлові будинки. Внаслідок обстрілу Покровська 30 січня було пошкоджено 8 багатоквартирних та 13 приватних домоволодінь.

eye

39

Громада 1

26 лютого 2024 09:30

У старостинських округах громади вшанували пам’ять загиблих за два роки війни

Рівно 2 роки тому, 24 лютого, російські війська вторглися на територію України. Цей момент став випробуванням для кожного українця. 

eye

49

Новини громад

24 лютого 2024 13:06

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію