• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Якість водопровідної води – під постійним контролем

eye

804

16.12.2021 13:12

Новини громад

img

На запит КП «Покровсьководоканал» щодо якості питної води у місті Покровську місцевий підрозділ компанії «Вода Донбасу», яка є єдиним постачальником води у Донецькій області, надіслав листа, в якому стверджується, що показники якості водопровідної води відповідають нормам, а сама вода не несе загрози здоров’ю людей.

 «…по інформації Сіверсько-Донецького басейного управління водних ресурсів, якість води ріки Сіверський Донець значно покращилась. Про це свідчать результати щоденного моніторингу. Спостерігається поліпшення по органолептичним показникам – «лікарняний» запах не зафіксовано в жодній точці відбору води. Також не визначено вміст фенолів. Концентрація Амонію становить 0,3 мг/дм3 (при нормі 0,5 мг/дм3)», - ідеться у листі за підписом директора Покровського РВУ КП «Компанія «Вода Донбасу» Ігоря Юдіна від 15 грудня.

За словами директора КП «Покровсьководоканал» Руслана Лінніка, від минулого тижня, коли почали надходити скарги на неприємний запах водопровідної води, підприємство регулярно вживало заходи для контролю якості рідини.

«Ми отримали дані планових досліджень від 7 грудня, за день взяли додаткові проби і надіслали їх на аналіз до лабораторії Покровського філіалу Донецького обласного центру контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров'я України, 13 грудня і сьогодні зранку отримали дані досліджень, проведених «Водою Донбасу». Тільки у результатах аналізу від 10 грудня у 5 пробах спостерігалася невідповідність ДСанПіНу по одному показнику – «кольоровість», при цьому бактеріологічні та хімічні показники, як свідчать результати досліджень, були у нормі», - зазначив Руслан Ліннік.

Директор підприємства також наголосив, що «Покровськводоканал» не має ані власної лабораторії, ані власних очисних потужностей, аби проводити щоденні дослідження та доочищувати ту воду, яку місто отримує від «Води Донбасу».

Між тим у листах від компанії-постачальника повідомляється, що технологічний режим роботи Карлівської фільтрувальної станції, звідки Покровськ отримує воду, скорегований для забезпечення доведення якості води до вимог ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною». Наразі, як зазначено у повідомленнях, в процесі очищення продовжується додаткове дозування перманганату калію та активованого вугілля.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Військово-цивільна складова територіальної оборони: батальйон «Покровськ-1» святкує другу річницю свого створення

У Покровську відбувся урочистий захід з нагоди відзначення другої річниці створення добровольчого формування «Покровськ-1».

eye

67

Новини громад

26 лютого 2024 10:56

Відновлено 1,5 тис.кв.м покрівлі: Покровська МВА спільно з благодійниками ліквідовує наслідки ворожих атак

Ворог не припиняє обстрілювати мирні міста Донеччини, серед яких і населені пункти нашої громади. Під ворожий вогонь потрапляють житлові будинки. Внаслідок обстрілу Покровська 30 січня було пошкоджено 8 багатоквартирних та 13 приватних домоволодінь.

eye

39

Громада 1

26 лютого 2024 09:30

У старостинських округах громади вшанували пам’ять загиблих за два роки війни

Рівно 2 роки тому, 24 лютого, російські війська вторглися на територію України. Цей момент став випробуванням для кожного українця. 

eye

49

Новини громад

24 лютого 2024 13:06

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію