• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Якість водопровідної води – під постійним контролем

eye

859

16.12.2021 13:12

Новини громад

img

На запит КП «Покровсьководоканал» щодо якості питної води у місті Покровську місцевий підрозділ компанії «Вода Донбасу», яка є єдиним постачальником води у Донецькій області, надіслав листа, в якому стверджується, що показники якості водопровідної води відповідають нормам, а сама вода не несе загрози здоров’ю людей.

 «…по інформації Сіверсько-Донецького басейного управління водних ресурсів, якість води ріки Сіверський Донець значно покращилась. Про це свідчать результати щоденного моніторингу. Спостерігається поліпшення по органолептичним показникам – «лікарняний» запах не зафіксовано в жодній точці відбору води. Також не визначено вміст фенолів. Концентрація Амонію становить 0,3 мг/дм3 (при нормі 0,5 мг/дм3)», - ідеться у листі за підписом директора Покровського РВУ КП «Компанія «Вода Донбасу» Ігоря Юдіна від 15 грудня.

За словами директора КП «Покровсьководоканал» Руслана Лінніка, від минулого тижня, коли почали надходити скарги на неприємний запах водопровідної води, підприємство регулярно вживало заходи для контролю якості рідини.

«Ми отримали дані планових досліджень від 7 грудня, за день взяли додаткові проби і надіслали їх на аналіз до лабораторії Покровського філіалу Донецького обласного центру контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров'я України, 13 грудня і сьогодні зранку отримали дані досліджень, проведених «Водою Донбасу». Тільки у результатах аналізу від 10 грудня у 5 пробах спостерігалася невідповідність ДСанПіНу по одному показнику – «кольоровість», при цьому бактеріологічні та хімічні показники, як свідчать результати досліджень, були у нормі», - зазначив Руслан Ліннік.

Директор підприємства також наголосив, що «Покровськводоканал» не має ані власної лабораторії, ані власних очисних потужностей, аби проводити щоденні дослідження та доочищувати ту воду, яку місто отримує від «Води Донбасу».

Між тим у листах від компанії-постачальника повідомляється, що технологічний режим роботи Карлівської фільтрувальної станції, звідки Покровськ отримує воду, скорегований для забезпечення доведення якості води до вимог ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною». Наразі, як зазначено у повідомленнях, в процесі очищення продовжується додаткове дозування перманганату калію та активованого вугілля.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Запрошуємо на Науковий пікнік

Багаторічна співпраця між Покровським ОМС та найстарішим вишем Донбасу не припиняється й під час війни. В ці непрості часи ДонНТУ продовжує популяризувати науку серед молоді, викликаючі зацікавленість, захопленість та любов

eye

31

Новини громад

14 червня 2024 18:54

Ремонт триває: в Покровську власними силами облаштовують гуртожиток для ВПО

Під час війни питання тимчасового житла стало критичним для багатьох українців, які змушені були покинути свої домівки.

eye

101

Громада 1

14 червня 2024 14:30

28 мешканців Покровської ТГ отримали матеріальну допомогу з місцевого бюджету

Днями під головуванням заступниці начальника Покровської військової адміністрації Наталії Іваньо відбулось чергове засідання комісії з питань надання одноразової матеріальної допомоги окремим категоріям громадян за рахунок коштів місцевого бюджету.

eye

119

Громада 1

14 червня 2024 13:45

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію