• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Якість водопровідної води – під постійним контролем

eye

466

16.12.2021 13:12

Новини громад

img

На запит КП «Покровсьководоканал» щодо якості питної води у місті Покровську місцевий підрозділ компанії «Вода Донбасу», яка є єдиним постачальником води у Донецькій області, надіслав листа, в якому стверджується, що показники якості водопровідної води відповідають нормам, а сама вода не несе загрози здоров’ю людей.

 «…по інформації Сіверсько-Донецького басейного управління водних ресурсів, якість води ріки Сіверський Донець значно покращилась. Про це свідчать результати щоденного моніторингу. Спостерігається поліпшення по органолептичним показникам – «лікарняний» запах не зафіксовано в жодній точці відбору води. Також не визначено вміст фенолів. Концентрація Амонію становить 0,3 мг/дм3 (при нормі 0,5 мг/дм3)», - ідеться у листі за підписом директора Покровського РВУ КП «Компанія «Вода Донбасу» Ігоря Юдіна від 15 грудня.

За словами директора КП «Покровсьководоканал» Руслана Лінніка, від минулого тижня, коли почали надходити скарги на неприємний запах водопровідної води, підприємство регулярно вживало заходи для контролю якості рідини.

«Ми отримали дані планових досліджень від 7 грудня, за день взяли додаткові проби і надіслали їх на аналіз до лабораторії Покровського філіалу Донецького обласного центру контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров'я України, 13 грудня і сьогодні зранку отримали дані досліджень, проведених «Водою Донбасу». Тільки у результатах аналізу від 10 грудня у 5 пробах спостерігалася невідповідність ДСанПіНу по одному показнику – «кольоровість», при цьому бактеріологічні та хімічні показники, як свідчать результати досліджень, були у нормі», - зазначив Руслан Ліннік.

Директор підприємства також наголосив, що «Покровськводоканал» не має ані власної лабораторії, ані власних очисних потужностей, аби проводити щоденні дослідження та доочищувати ту воду, яку місто отримує від «Води Донбасу».

Між тим у листах від компанії-постачальника повідомляється, що технологічний режим роботи Карлівської фільтрувальної станції, звідки Покровськ отримує воду, скорегований для забезпечення доведення якості води до вимог ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною». Наразі, як зазначено у повідомленнях, в процесі очищення продовжується додаткове дозування перманганату калію та активованого вугілля.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Свято мужніх і відважних: у Покровську урочисто відзначили День Національної поліції України

4 липня в Україні відсвяткують сьому річницю Національної поліції. Свято було засноване президентом України в грудні 2015 року. Урочистості з нагоди професійного свята покровських поліціянтів відбулися в центральній міській бібліотеці.

eye

40

Новини громад

04 липня 2022 14:19

Зведена інформація про життєдіяльність громади станом на 4 липня

Минула доба у громаді пройшла відносно спокійно. Фактів щодо постраждалих та руйнувань внаслідок обстрілів на території громади не зафіксовано. Оперативний штаб діє 24/7. Керівництво знаходиться на своїх робочих місцях.

eye

37

Новини громад

04 липня 2022 09:23

Зведена інформація про життєдіяльність громади станом на ранок 3 липня

Минула доба у громаді пройшла відносно спокійно. Фактів щодо постраждалих та руйнувань внаслідок обстрілів на території громади не зафіксовано. Оперативний штаб діє 24/7. Керівництво знаходиться на своїх робочих місцях.

eye

56

Новини громад

03 липня 2022 08:39

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію