• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

У Даченському облаштовують новий медичний пункт

eye

954

15.12.2021 13:11

Новини громад

img

У Покровській громаді розпочалась реалізація програми щодо встановлення модульних медичних пунктів. Перший з них вже монтують у селі Даченське Лисівського старостинського округу.

Нове приміщення, передбачене для надання мешканцям громади медичних послуг, має площу близько 30 квадратних метрів, і складається з двох кімнат та санвузла.

«Наша спільна мета – створити комфортні умови як для медичних працівників, так і для їхніх пацієнтів. Ми звернулись до депутатів з проханням виділити близько 2 мільйонів гривень на придбання модульних конструкцій для медичних пунктів у селах. Сьогодні доставлено і встановлюється перший з них», - зазначила заступниця Покровського міського голови Маргарита Ідрісова.

До медичного модуля підведені усі внутрішні комунікації, є водопостачання та будуть встановлені електричні обігрівачі.

За словами директорки Центру первинної медико-санітарної допомоги Інеси Остряніної, з переходом до нового приміщення медичний працівник вже не буде перейматись питанням опалення та підтримки температурного режиму: «Медичний працівник не повинен думати про те, де взяти вугілля, дрова, та що треба розтопити піч. Він має виконувати свої прямі обов`язки: надавати пацієнту якісну медичну послугу. Працюватимуть у пункті 2 спеціалісти – фельдшер та молодша медсестра. Цього цілком достатньо, щоб надати мешканцям першу медичну допомогу».

«Цей модуль дуже зручний в обслуговуванні. Не потрібно буде топити піч, всередині є санітарна кімната, якою зможуть скористатись як працівники медпункту, так і мешканці. Створені більш комфортні умови, і за це ми вдячні», - зауважила староста Лисівського старостинського округу Юлія Кабанець.

Крім встановлення медпункту, передбачений і благоустрій навколишньої території. Паралельно розглядається можливість переформатування будівлі колишнього ФАПу під житло для молодих спеціалістів, яких на сьогодні у селі не вистачає.

Загалом до кінця року модульні медичні пункти планують встановити у селах Горіхове, Звірове та Новоєлизаветівка.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Військово-цивільна складова територіальної оборони: батальйон «Покровськ-1» святкує другу річницю свого створення

У Покровську відбувся урочистий захід з нагоди відзначення другої річниці створення добровольчого формування «Покровськ-1».

eye

66

Новини громад

26 лютого 2024 10:56

Відновлено 1,5 тис.кв.м покрівлі: Покровська МВА спільно з благодійниками ліквідовує наслідки ворожих атак

Ворог не припиняє обстрілювати мирні міста Донеччини, серед яких і населені пункти нашої громади. Під ворожий вогонь потрапляють житлові будинки. Внаслідок обстрілу Покровська 30 січня було пошкоджено 8 багатоквартирних та 13 приватних домоволодінь.

eye

38

Громада 1

26 лютого 2024 09:30

У старостинських округах громади вшанували пам’ять загиблих за два роки війни

Рівно 2 роки тому, 24 лютого, російські війська вторглися на територію України. Цей момент став випробуванням для кожного українця. 

eye

49

Новини громад

24 лютого 2024 13:06

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію