• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Дошкільні заклади Покровська забезпечують додатковим запасом питної води

eye

2087

14.12.2021 16:11

RSS

img

У зв`язку із нестабільною якістю води, яку міста Донецької області отримують від компанії «Вода Донбасу», Покровська міська рада прийняла рішення забезпечити питною бутильованою водою дошкільні заклади Покровська. 

За словами заступниці начальника відділу освіти Анастасії Долгої, воду отримає 21 заклад: «Згідно з рекомендаціями Держпродспоживслужби у Донецькій області, наданих через погіршення якості питної води, було прийнято рішення забезпечити заклади дошкільної освіти альтернативним водопостачанням для споживання та приготування їжі. Кожен освітній заклад надав нам свої потреби споживання питної води, за якими розроблено графік її постачання». 

Сьогодні серед тих, кому доставили очищену питну воду, – заклад дошкільної освіти №2 «Росинка», який відвідують 119 вихованців. 

«Ми дуже вдячні за допомогу у вирішенні «питного питання» та за швидке реагування міської влади на існуючу проблему. До цього ми готували їжу на кип`яченій воді. Зараз будемо використовувати очищену», - зауважила керівниця ДНЗ №2 Вікторія Громяк. 

Забезпечення питною водою закладів дошкільної освіти буде проводитись до тих пір, поки ситуація з якістю води не стабілізується.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Евакуація рятує життя: у Покровську успішно евакуювали родину підопічних територіального центру

Евакуація родин з небезпечних регіонів є надзвичайно важливою складовою захисту населення під час війни. Завдяки зусиллям Покровської МВА, благодійних організацій та волонтерів вдається забезпечити безпеку для найбільш вразливих категорій громадян.

eye

42

Громада 1

25 травня 2024 17:15

Покровчани продовжують вивчати досвід повоєнної відбудови країни

У м.Київ відбулося розширене засідання Ради директорів Конфедерації будівельників України, участь в якому взяв й депутат Покровської міськради Сергій Моісеєнко.

eye

61

Новини громад

25 травня 2024 12:10

Комісія затвердила виплату матеріальної допомоги понад 50 мешканцям Покровської громади

Під головуванням заступниці начальника Покровської МВА Наталії Іваньо відбулося засідання комісії з надання одноразової матеріальної допомоги за рахунок коштів місцевого бюджету. 

eye

61

Громада 1

24 травня 2024 19:00

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію