• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Дошкільні заклади Покровська забезпечують додатковим запасом питної води

eye

1469

14.12.2021 16:11

RSS

img

У зв`язку із нестабільною якістю води, яку міста Донецької області отримують від компанії «Вода Донбасу», Покровська міська рада прийняла рішення забезпечити питною бутильованою водою дошкільні заклади Покровська. 

За словами заступниці начальника відділу освіти Анастасії Долгої, воду отримає 21 заклад: «Згідно з рекомендаціями Держпродспоживслужби у Донецькій області, наданих через погіршення якості питної води, було прийнято рішення забезпечити заклади дошкільної освіти альтернативним водопостачанням для споживання та приготування їжі. Кожен освітній заклад надав нам свої потреби споживання питної води, за якими розроблено графік її постачання». 

Сьогодні серед тих, кому доставили очищену питну воду, – заклад дошкільної освіти №2 «Росинка», який відвідують 119 вихованців. 

«Ми дуже вдячні за допомогу у вирішенні «питного питання» та за швидке реагування міської влади на існуючу проблему. До цього ми готували їжу на кип`яченій воді. Зараз будемо використовувати очищену», - зауважила керівниця ДНЗ №2 Вікторія Громяк. 

Забезпечення питною водою закладів дошкільної освіти буде проводитись до тих пір, поки ситуація з якістю води не стабілізується.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Попри обстріли ДТЕК Донецькі електромережі повернув світло в оселі понад 24 тисяч родин на Донеччині

Протягом доби аварійно-ремонтним бригадам ДТЕК Донецькі електромережі вдалося відновити електропостачання 9 населених пунктів, постраждалих через обстріли.

eye

16

Новини

05 жовтня 2022 14:53

Держнагляд: Підготуйте свої будинки до зими

На Україну чекає складний опалювальний період через безглузду агресію з боку російської федерації. Зараз усі енергетики посилено готують енергетичну інфраструктуру до опалювального періоду 2022-2023 років.

eye

13

Новини громад

05 жовтня 2022 14:40

Очільник військової адміністрації обстежив простіші укриття та матеріальне забезпечення громади

Сергій Добряк разом із заступником Покровського міського голови Миколою Шабельником оглянули об`єкти цивільного захисту та та резервні продуктові склади.

eye

41

Новини громад

05 жовтня 2022 13:57

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію