• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Дошкільні заклади Покровська забезпечують додатковим запасом питної води

eye

1568

14.12.2021 16:11

RSS

img

У зв`язку із нестабільною якістю води, яку міста Донецької області отримують від компанії «Вода Донбасу», Покровська міська рада прийняла рішення забезпечити питною бутильованою водою дошкільні заклади Покровська. 

За словами заступниці начальника відділу освіти Анастасії Долгої, воду отримає 21 заклад: «Згідно з рекомендаціями Держпродспоживслужби у Донецькій області, наданих через погіршення якості питної води, було прийнято рішення забезпечити заклади дошкільної освіти альтернативним водопостачанням для споживання та приготування їжі. Кожен освітній заклад надав нам свої потреби споживання питної води, за якими розроблено графік її постачання». 

Сьогодні серед тих, кому доставили очищену питну воду, – заклад дошкільної освіти №2 «Росинка», який відвідують 119 вихованців. 

«Ми дуже вдячні за допомогу у вирішенні «питного питання» та за швидке реагування міської влади на існуючу проблему. До цього ми готували їжу на кип`яченій воді. Зараз будемо використовувати очищену», - зауважила керівниця ДНЗ №2 Вікторія Громяк. 

Забезпечення питною водою закладів дошкільної освіти буде проводитись до тих пір, поки ситуація з якістю води не стабілізується.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

У громаді продовжується розгляд заяв на забезпечення мешканців твердим паливом

За участю керівників апарату ради та структурних підрозділів міської ради відбулось чергове засідання комісії щодо розгляду заяв, які надійшли від пільгових категорій населення на отримання дров та вугілля.

eye

26

Новини громад

09 грудня 2022 10:30

Відбулось чергове засідання комісії з надання жителям громади матеріальної допомоги

Серед членів комісії, яка на постійній основі збирається для розгляду заяв мешканців на отримання одноразової матеріальної допомоги, заступники міського голови, депутати, керівники установ та служб міської ради.

eye

57

Новини громад

08 грудня 2022 15:55

Керівниця Покровського гуманітарного хабу "Єднання" Наталія Поспєлова відвідала наших земляків у Соснівці

До медичного закладу м. Соснівка Червоноградського району Львівської області навесні цього року були евакуйовані особи з інвалідністю, маломобільні та одинокі мешканці Покровської громади.

eye

53

Новини громад

08 грудня 2022 15:10

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію