• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Депутати міської ради розглянули зміни до бюджету та програми соціально-економічного розвитку

eye

1385

13.12.2021 09:31

RSS

img

У Покровську відбулось засідання постійної депутатської комісії з питань планування, бюджету і фінансів, інвестиційної політики. 

На порядку денному значилося 8 питань, і в першу чергу депутати ознайомилися зі змінами до бюджету коштом  обласного та державного бюджетів.

Передбачається грошова компенсація за житло для дітей-сиріт у сумі 342 тисячі гривень, відшкодування відсоткових ставок за кредитами в рамках регіональної програми з енергозбереження – 1 мільйон 222 тисячі гривень, придбання автомобіля для дитячого будинку сімейного типу родини Кузнєцових на суму 500 тисяч гривень, матеріальна допомога особам з інвалідністю серед учасників АТО та членів їх сімей. Крім того, перерозподіляються кошти, надані в рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України. 

«По школі №6 зменшується субвенція на 3 млн 600 тисяч гривень, а освітньому закладу №4 ця сума, навпаки, додається. Збільшується фінансування на понад 9 млн гривень для ЗОШ №8 та на понад 3 млн гривень для ЦПМСД. Це ті об`єкти, що реконструюються коштом Європейського інвестиційного банку», - розповів директор Департаменту фінансово-економічної політики та управління активами міської ради Олександр Добровольський.

Розглянули члени комісії і питання додаткового фінансування відділу освіти на придбання автомобіля, а також донарахування коштів КП «Покровськводоканал» на погашення заборгованості «Воді Донбасу» та КП «Покровськтепломережа» за отриманий газ. 

За словами депутатів, усі питання порядку денного важливі та рекомендовані до розгляду на чергову сесію міської ради.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Заступник голови ДонОДА Вадим Філашкін перевірив стан захисних споруд у Покровську

Заступник голови Донецької облдержадміністрації Вадим Філашкін разом з керівництвом Покровської районної та міської військових адміністрацій, представниками ДСНС та поліції провів комісійне обстеження укриттів.

eye

24

Новини громад

09 червня 2023 18:28

На знак вшанування пам`яті Героїв Небесної Сотні: молодь міста ініціює встановлення меморіальної скульптури 

Активна молодь Покровська звернулась до керівництва з проханням про встановлення сучасної меморіальної садово-паркової скульптури на честь Героїв Небесної сотні біля пам'ятного каменя, розташованого на мкрн. Южному.

eye

44

Новини громад

09 червня 2023 15:41

Покровська МВА спільно з «Ощадбанком» розробляє програму підтримки бізнесу 

Керівники Покровська МВА зустрілись з начальницею Донецького обласного управління АТ “Ощадбанк” Ганною Прасол та керуючою ТВБВ філії "Ощадбанк" Ларисою Низельник.

eye

38

Новини громад

09 червня 2023 14:42

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію