• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Депутати обговорили проєкт Програми розвитку ЖКГ та благоустрою Покровської громади

eye

1602

10.12.2021 11:29

Новини громад

img

На традиційному передсесійному засіданні постійної комісії з питань ЖКГ, благоустрою та інженерної інфраструктури депутати розглянули ряд важливих для якісного функціонування структур та підприємств громади документів. Серед них - Статут КП “Покровськводоканал” та КП “Покровськтепломережа”, Положення про житлово-комунальний відділ міської ради та Програму розвитку ЖКГ і благоустрою ТГ на 2022-2024 роки.

Начальник житлово-комунального відділу Дмитро Візенков зазначив, що Програма розвитку ЖКГ та благоустрою громади була створена на основі аналізу аналогічної міської програми, яка діяла досі. 

«Це програма дій на три роки, яка охоплює всі напрямки діяльності комунальних підприємств громади. В ній враховані приєднані території. Загальна цифра фінансування Програми - понад 650 мільйонів гривень. Враховані і кошти, що планується залучити від грантової діяльності та міжнародних партнерів. Сума щороку коригуватиметься. Також у Програмі врахована оптимізація витрат по кожному підприємству, - розповів Дмитро Візенков.

Депутатка від ПП «За Майбутнє» Алла Моденко поцікавилася, чи враховані у Програмі ремонти доріг приватного сектору, і запропонувала зробити ревізію вулиць, які треба підтримувати у проїзному стані. Цю пропозицію внесли до протоколу засідання.

Секретар міської ради Наталія Іваньо зазначила, що у кожній ланці за минулі роки накопичилося дуже багато гострих питань: «Особливо це стосується ЖКГ, яка включає і стан доріг, і ремонти житлового фонду. Під час формування бюджету, на жаль, не можливо закрити всі проблемні питання. Але розробляючи Програму, житлово-комунальний відділ тісно співпрацював із відділом по роботі з депутатами. Були оброблені всі звернення обранців громади. Отже маємо надію, що заплановані пріоритетні питання будуть вирішені».

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію