• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

За круглим столом у Покровську обговорили програму розвитку ОСББ

eye

1205

09.12.2021 16:18

RSS

img

Участь у заході взяли представники житлово-комунального відділу міської ради, органів самоорганізації населення, агенції розвитку громади, голови ОСББ та місцеві депутати від партії «Порядок». Приєднався до них і Покровський міський голова Руслан Требушкін: «Хочу подякувати представникам проєкту за те, що вони працюють у нашому місті та дають нам змогу навчатись. Впевнений: за ОСББ – майбутнє. Поступово для місцевих мешканців приходить усвідомлення, що вони самі можуть розпоряджатися коштами, які вдалось зібрати як квартирну плату. Завдання місцевої влади - стимулювати відповідальних мешканців до того, щоб вони ставали справжніми власниками своїх будинків. Це нова філософія управління багатоквартирними будинками, що дозволяє утримувати їх у належному стані і забезпечувати комфортні умови життя та побуту».

За словами координатора проєкту Вадима Кошманова, круглий стіл у Покровську проходить вже вдруге і має на меті розробку програми підтримки вже створених ОСББ та активізацію місцевих жителів щодо участі у проєкті. 

Приміром, наявність програм підтримки, у тому числі - проєкту «Добрі сусіди – одна країна», надихнула мешканців Родинського на створення ще 10 об'єднань співвласників багатоквартирних будинків. 

«У нашому місті 199 будинків, 158 з яких – це ОСББ. Сподіваюсь, що до кінця року до вже наявних об'єднань приєднаються ще 5 будинків», - розповів голова асоціації «Молодіжний» Сергій Луценко. 

Як зазначив начальник ЖКВ Дмитро Візенков, досвід Родинського – це гарний приклад втілення принципів добросусідства та взаємодії: «Ми прийняли міську Програму розвитку та підтримки ОСББ, в якій прописаний і механізм виділення коштів для створення нових об'єднань. На наступний рік ми заклали 500 тисяч гривень на розробку проєктно-кошторисної документації на проведення ремонтів у багатоповерхівках. І мешканці теж будуть вкладати свої гроші та нести відповідальність за виконання робіт. На чергову 21-шу сесію міської ради буде винесено проєкт рішення щодо програми розвитку житлово-комунальної галузі на 3 роки, де прописано системну підтримку будинків та ОСББ». 

Депутатка від партії «Порядок» Юлія Гуріненко наголосила на важливості того, аби жителі відчували підтримку вже на початку процесу формування ОСББ. 

«Поки що у наших мешканців виникає безліч питань з приводу утримання будинків та участі у проєкті: як заповнити заявку, де взяти гроші на ремонт та які кроки треба пройти. Все це сьогодні обговорюється. Сподіваюсь, що програма «Добрі сусіди – одна країна» допоможе мешканцям нашої громади покращити стан житлових будинків та реалізувати не один грантовий проєкт», - зауважила Юлія Гуріненко.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Заступник голови ДонОДА Вадим Філашкін перевірив стан захисних споруд у Покровську

Заступник голови Донецької облдержадміністрації Вадим Філашкін разом з керівництвом Покровської районної та міської військових адміністрацій, представниками ДСНС та поліції провів комісійне обстеження укриттів.

eye

22

Новини громад

09 червня 2023 18:28

На знак вшанування пам`яті Героїв Небесної Сотні: молодь міста ініціює встановлення меморіальної скульптури 

Активна молодь Покровська звернулась до керівництва з проханням про встановлення сучасної меморіальної садово-паркової скульптури на честь Героїв Небесної сотні біля пам'ятного каменя, розташованого на мкрн. Южному.

eye

42

Новини громад

09 червня 2023 15:41

Покровська МВА спільно з «Ощадбанком» розробляє програму підтримки бізнесу 

Керівники Покровська МВА зустрілись з начальницею Донецького обласного управління АТ “Ощадбанк” Ганною Прасол та керуючою ТВБВ філії "Ощадбанк" Ларисою Низельник.

eye

36

Новини громад

09 червня 2023 14:42

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію