• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

У Покровську розглядають можливість відновлення кінотеатру «Мир»

eye

907

08.12.2021 16:53

RSS

img

Рішенням чергової сесії Покровської міської ради від 21.04.2021 року кінотеатр «Мир» було включено до переліку об`єктів, які підлягають приватизації, а далі й відновлення. Останнім часом ця тема не полишала топ-обговорень мешканців міста. Тож сьогодні подальшу долю об`єкту культури депутати обговорили під час засідання постійної депутатської комісії з питань містобудування, архітектури та земельних відносин.

 За словами начальника Департаменту фінансово-економічної політики та управління активами Олександра Добровольського, через невиплату заробітної плати колишнім працівникам парку культури та відпочинку, наразі кінотеатр перебуває під арештом.


«Ми дослухались до думки депутатів та наших мешканців щодо необхідності відновлення кінотеатру. У наступному році плануємо завершити процедуру виключення його з реєстру боржників, а поки треба привести у відповідність землевпорядну документацію і рухатись далі. Який це буде проєкт – говорити зарано, але він має отримати такий вигляд, який вдало поєднається з загальною концепцією реставрації історичної частини міста, - зазначив Олександр Добровольський під час засідання комісії.


Під час розгляду інших питань порядку денного було зазначено, що наразі розробляється положення, яке регламентує процедуру встановлення гаражів, а також тимчасових споруд.

Крім того, під час засідання депутати розглянули питання щодо приватизації земельних ділянок, надання дозволів на їх користування, затвердження проєктів землеустрою та продовження договорів оренди.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію