ВІДЕО. Сільські бібліотеки отримали оргтехніку

08.12.2021 16:41

Чотири бібліотеки, що розташовані на приєднаних територіях, отримали ноутбуки та кольорові багатофункціональні пристрої для друку.

Протягом року КЗ "Покровська міська публічна бібліотека" надавала користувачам платні послуги. Близько 50 тисяч гривень з отриманих коштів були використані на поповнення технічної бази сільських бібліотек. Розподіл витрат був узгоджений з депутатами міської ради.

“Сучасна бібліотека, де б вона не знаходилася, у місті чи селі - не просто архів книжок, це заклад, що надає інформаційні послуги. На жаль, довгий час  такої можливості у Піщанській бібліотеки без необхідної техніки не було. Тепер заклад вийшов на новий рівень обслуговування своїх користувачів, - розказав депутат округу від ПП “Порядок” Геннадій Красний.

Мініфабрики друку та ноутбуки, за словами начальниці відділу культури Олени Олехнович, отримали Срібненська, Новотроїцька Гришинська та Піщанська бібліотечні філії.