• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

У Покровську з’явиться патронатна родина

eye

895

08.12.2021 13:53

RSS

img

У громаді завершується підготовка кандидатів у патронат. Разом із командою спеціалістів вони взяли участь у дводенному тренінгу «Міждисциплінарна команда: партнерство та прийняття рішень у найкращих інтересах дитини». 

Головна тема заходу – патронат та взаємодія представників усіх структурних підрозділів з родиною, яка вже з серпня готується приймати дітей. У Покровську це родина Бабенків. 

На сьогоднішньому тренінгу були присутні також керуюча справами виконкому Алевтина Жук та очільник міста Руслан Требушкін. Вони звернули увагу на те, що патронатна родина – це один із методів порятунку дитини, яка опинилася у складній життєвій ситуації через насилля у родині. 

«Коли я був у Києві, то пройшов навчання за програмою «Розірви коло», під час якого зрозумів, наскільки глибокими у нашому суспільстві є проблеми, що тривалий час замовчувались. Це треба змінювати. Вважаю, що тема актуальна, і ніхто не повинен залишатись осторонь», - наголосив міський голова. 

За словами тренерки заходу, експертки проєкту «СПІЛЬНО», що впроваджується за підтримки Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) Лариси Стриги, вперше патронатна родина була створена у 2009 році. Сьогодні в Україні їх близько 300. 

«Патронат – це одна з альтернатив інтернатам. Сьогодні по усій країні вони закриваються, і щоб діти виховувались у родинах, необхідна патронатна сім`я. Я дуже вдячна родині Бабенків за таке важливе та відповідальне рішення. Впевнена, їх приклад стане точкою відліку на шляху створення у нашій громаді патронатних родин», - зазначила керуюча справами виконкому Алевтина Жук.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Запрошуємо на Науковий пікнік

Багаторічна співпраця між Покровським ОМС та найстарішим вишем Донбасу не припиняється й під час війни. В ці непрості часи ДонНТУ продовжує популяризувати науку серед молоді, викликаючі зацікавленість, захопленість та любов

eye

31

Новини громад

14 червня 2024 18:54

Ремонт триває: в Покровську власними силами облаштовують гуртожиток для ВПО

Під час війни питання тимчасового житла стало критичним для багатьох українців, які змушені були покинути свої домівки.

eye

101

Громада 1

14 червня 2024 14:30

28 мешканців Покровської ТГ отримали матеріальну допомогу з місцевого бюджету

Днями під головуванням заступниці начальника Покровської військової адміністрації Наталії Іваньо відбулось чергове засідання комісії з питань надання одноразової матеріальної допомоги окремим категоріям громадян за рахунок коштів місцевого бюджету.

eye

119

Громада 1

14 червня 2024 13:45

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію