• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Медики Покровська презентували комплексну програму «Доброзичлива медицина»

eye

1191

07.12.2021 13:26

RSS

img

Трирічну комплексну програму «Доброзичлива медицина» розглянули депутати Покровської міської ради в ході традиційної підготовки до сесійного засідання. 

«Виконання Програми дасть змогу підвищити якість надання медичної допомоги населенню Покровської міської територіальної громади, знизити рівень захворюваності та смертності, запровадити нові методики та стандарти у роботі з пацієнтами. Крім того, ми намагались об`єднати в одному документі усі міськими програми, які діяли у Покровську»,- зазначив начальник відділу охорони здоров`я міської ради Олександр Овчаренко. 

Щодо нової програми у депутатів виникло чимало запитань. Як зауважила секретар міської ради Наталія Іваньо, документ має бути зрозумілим для кожного мешканця громади та послідовним: «Програма «Доброзичлива медицина» вкрай необхідна. Але треба докласти чималих зусиль, щоб медицина у Покровську стала дійсно доброзичливою». 

Також під час засідання комісії з питань освіти, охорони здоров`я, спорту та молодіжної політики депутати визначили школу №9 як опорну, де навчатимуться учні 10-11 класів Лисівського, Шевченківського та Піщанського закладів освіти. 

Начальниця відділу освіти Любов Воротинцева попросила розглянути можливість розширення штату: «Ми отримали 4 заяви на здійснення інклюзивного навчання з 1 січня 2022 року. Тож до штатного розпису плануємо додати 4 помічники вчителя, оплату яких будемо здійснювати за рахунок освітньої субвенції». 

«Є безліч питань, які потребують особливої уваги. Не хотілось би, щоб проєкти рішень були недопрацьованими та незрозумілими для наших мешканців. Ми ретельно готуємось до сесії та намагаємось ще до засідання опрацювати кожне питання, яке буде винесено на розгляд депутатів», - підбила підсумки засідання секретар Покровської міської ради Наталія Іваньо.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Заступник голови ДонОДА Вадим Філашкін перевірив стан захисних споруд у Покровську

Заступник голови Донецької облдержадміністрації Вадим Філашкін разом з керівництвом Покровської районної та міської військових адміністрацій, представниками ДСНС та поліції провів комісійне обстеження укриттів.

eye

25

Новини громад

09 червня 2023 18:28

На знак вшанування пам`яті Героїв Небесної Сотні: молодь міста ініціює встановлення меморіальної скульптури 

Активна молодь Покровська звернулась до керівництва з проханням про встановлення сучасної меморіальної садово-паркової скульптури на честь Героїв Небесної сотні біля пам'ятного каменя, розташованого на мкрн. Южному.

eye

44

Новини громад

09 червня 2023 15:41

Покровська МВА спільно з «Ощадбанком» розробляє програму підтримки бізнесу 

Керівники Покровська МВА зустрілись з начальницею Донецького обласного управління АТ “Ощадбанк” Ганною Прасол та керуючою ТВБВ філії "Ощадбанк" Ларисою Низельник.

eye

38

Новини громад

09 червня 2023 14:42

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію