• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Депутати розглядають можливість прийняття Палацу культури ШУ «Покровське» у комунальну власність

eye

935

07.12.2021 12:15

RSS

img

7 грудня за участю секретаря Покровської міської ради Наталії Іваньо відбулось засідання постійної депутатської комісії з гуманітарних питань (питання соціального захисту, культури та духовності). 

Одне із 7 основних питань порядку денного стосувалося прийняття до комунальної власності громади Палацу культури Шахтоуправління «Покровське». 

За словами секретаря міської ради Наталії Іваньо, на сьогоднішній день у Покровську ще немає такого закладу, де можна було б організовувати міські масштабні заходи, а також проводити заняття з дітьми: «Вважаємо, що цей соціальний об`єкт стане чудовим надбанням для громади. Палац культури у гарному стані, у ньому організовані гуртки для дітей та дорослих за творчими напрямами. Тож пропонуємо розглянути цей проєкт рішення, щоб далі винести його на розгляд депутатів міської ради». 

Також члени комісії розглянули питання щодо структури та штату Покровського міського центру соціальних служб. 

«Аби забезпечити ефективну соціальну роботу з сім`ями, дітьми та молоддю просимо виділити нам одну штатну одиницю, яка буде працювати на приєднаних територіях. Рік тому в Піщанському старостинському окрузі була виділена вакансія, але знайти фахівця так і не вдалось. Зараз є людина, яка готова там працювати», - зазначила директорка Центру соцслужб Тетяна Лисенко. 

Ретельно опрацювали депутати також питання щодо закриття відділення «Турбота» як окремого підрозділу і переведення його спеціалістів до складу територіального центру обслуговування зі збереженням функціоналу, а також затвердження структури та штатної чисельності Покровського центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Милосердя».

Усі розглянуті на засіданні питання члени комісії та представники Громадської ради рекомендували на розгляд чергової 21-ї сесії Покровської міської ради, запланованої на 15 грудня.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Заступник голови ДонОДА Вадим Філашкін перевірив стан захисних споруд у Покровську

Заступник голови Донецької облдержадміністрації Вадим Філашкін разом з керівництвом Покровської районної та міської військових адміністрацій, представниками ДСНС та поліції провів комісійне обстеження укриттів.

eye

24

Новини громад

09 червня 2023 18:28

На знак вшанування пам`яті Героїв Небесної Сотні: молодь міста ініціює встановлення меморіальної скульптури 

Активна молодь Покровська звернулась до керівництва з проханням про встановлення сучасної меморіальної садово-паркової скульптури на честь Героїв Небесної сотні біля пам'ятного каменя, розташованого на мкрн. Южному.

eye

44

Новини громад

09 червня 2023 15:41

Покровська МВА спільно з «Ощадбанком» розробляє програму підтримки бізнесу 

Керівники Покровська МВА зустрілись з начальницею Донецького обласного управління АТ “Ощадбанк” Ганною Прасол та керуючою ТВБВ філії "Ощадбанк" Ларисою Низельник.

eye

38

Новини громад

09 червня 2023 14:42

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію