• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Депутати розглядають можливість прийняття Палацу культури ШУ «Покровське» у комунальну власність

eye

1191

07.12.2021 12:15

RSS

img

7 грудня за участю секретаря Покровської міської ради Наталії Іваньо відбулось засідання постійної депутатської комісії з гуманітарних питань (питання соціального захисту, культури та духовності). 

Одне із 7 основних питань порядку денного стосувалося прийняття до комунальної власності громади Палацу культури Шахтоуправління «Покровське». 

За словами секретаря міської ради Наталії Іваньо, на сьогоднішній день у Покровську ще немає такого закладу, де можна було б організовувати міські масштабні заходи, а також проводити заняття з дітьми: «Вважаємо, що цей соціальний об`єкт стане чудовим надбанням для громади. Палац культури у гарному стані, у ньому організовані гуртки для дітей та дорослих за творчими напрямами. Тож пропонуємо розглянути цей проєкт рішення, щоб далі винести його на розгляд депутатів міської ради». 

Також члени комісії розглянули питання щодо структури та штату Покровського міського центру соціальних служб. 

«Аби забезпечити ефективну соціальну роботу з сім`ями, дітьми та молоддю просимо виділити нам одну штатну одиницю, яка буде працювати на приєднаних територіях. Рік тому в Піщанському старостинському окрузі була виділена вакансія, але знайти фахівця так і не вдалось. Зараз є людина, яка готова там працювати», - зазначила директорка Центру соцслужб Тетяна Лисенко. 

Ретельно опрацювали депутати також питання щодо закриття відділення «Турбота» як окремого підрозділу і переведення його спеціалістів до складу територіального центру обслуговування зі збереженням функціоналу, а також затвердження структури та штатної чисельності Покровського центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Милосердя».

Усі розглянуті на засіданні питання члени комісії та представники Громадської ради рекомендували на розгляд чергової 21-ї сесії Покровської міської ради, запланованої на 15 грудня.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

У Покровській громаді визначили стипендіатів

Під головуванням заступниці начальника Покровської міської військової адміністрації Маргарити Ідрісової 24 квітня відбулося засідання, під час якого серед обдарованих дітей та молоді визначали кандидатів на отримання стипендій.

eye

20

Громада 1

24 квітня 2024 20:00

Стан справ у громаді обговорили під час спільної наради керівники Покровської МВА

Сьогодні, 24 квітня, начальник Покровської МВА Сергій Добряк провів нараду із заступниками, темами для обговорення на якій стали: безпекова ситуація в громаді, робота соціальних і комунальних установ міста.

eye

63

Новини громад

24 квітня 2024 15:00

У Покровській громаді створено відокремлений підрозділ ГО "Всеукраїнський громадський дитячий рух "Школа безпеки"

Відбулося перше засідання установчих зборів Покровського відокремленого підрозділу Донецької області ГО «Всеукраїнський громадський дитячий рух "Школа безпеки"», який є добровільною громадською дитячою організацією.

eye

24

Новини громад

24 квітня 2024 13:30

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію