• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Студенти Покровська отримали депутатську подяку

eye

1328

06.12.2021 16:59

RSS

img

Депутатка Покровської міської ради від ПП «Порядок» Юлія Гуріненко висловила вдячність студентам ДонНТУ за активну участь у створенні скверу «Сімейний» у мікрорайоні «Лазурний». 

Перетворення пустиря на зелену зону почалося два роки тому. Тоді завдяки перемозі у конкурсі проєктів «Моє місто», ініційованому ГО «Покровська платформа спільних дій» за підтримки компанії Метінвест, тут була прокладена алея, встановлені лавки і урни, висаджені рослини. 

Цього року, з новою перемогою у конкурсі соціальних ініціатив, озеленення продовжилося. Ініціаторка проєкту, депутатка Покровської міської ради Юлія Гуріненко разом зі студентами ДонНТУ, представниками Громадської ради, БФ «Надія», профспілкового комітету ШУ «Покровське» і житлово-комунального відділу, а також співробітниками ДПРЗ-9 у два етапи висадили хвойні дерева, катальпи та декоративні кущі, встановили паркові елементи. 

«Я щаслива, що у нашому місті живе активна небайдужа молодь. Дякую вам за вашу громадську позицію, ентузіазм і завзятість, неоціненне прагнення зробити громаду яскравою та квітучою. Разом ми зробили великий внесок у майбутнє Покровська. Результат нашої праці радуватиме жителів та гостей міста ще багато років», - зазначила Юлія Гуріненко.

Депутатські подяки за активність та небайдужість отримали 10 студентів ДонНТУ.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Постгероїчне лідерство в умовах криз та війни: Сергій Добряк взяв участь у тренінгу з ефективного менеджменту

Для посадових осіб місцевого самоврядування Донецької області в м.Києві відбувся триденний тренінг з управлінської взаємодії, ефективної побудови команди та її ефективності у досягненні цілей.

eye

95

Громада 1

23 липня 2024 10:30

Фонд ООН у галузі народонаселення надав допомогу жінкам та дівчатам у Покровську

Нещодавно Маджід Рафіхі, координатор з екстреного реагування Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні, відвідав транзитний центр (шелтер) у м. Покровську

eye

43

Громада 1

23 липня 2024 09:30

Покровський Динасовий Завод святкує своє 90-річчя

Сьогодні Покровський Динасовий Завод відзначає свій 90-річний ювілей. З нагоди цього свята начальник Покровської МВА Сергій Добряк привітав працівників заводу та вручив грамоти й подяки за їхній вагомий внесок у розвиток підприємства.

eye

57

Громада 1

22 липня 2024 18:15

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію