• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

До Дня людей з інвалідністю у центрі «Милосердя» відбувся святковий захід

eye

1051

03.12.2021 13:59

RSS

img

У Покровському центрі реабілітації осіб з інвалідністю «Милосердя» 3 грудня було по-особливому святково: діти співали, танцювали, читали вірші, а також приймали вітання від почесних гостей. 

З нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю у заклад завітали  Покровський міський голова Руслан Требушкін та начальниця Управління соціального захисту населення Ірина Бонзюх.

Очільник міста відзначив творчі здібності вихованців центру. А для їх подальшого розвитку і проведення більш цікавих занять вручив колективу «Милосердя» сертифікат від Покровської міської ради на отримання сучасного мультимедійного обладнання: «Сподіваємось, що цей подарунок стане вам у пригоді, і кожен день вихованців Центру буде проходити ще більш насичено, цікаво та з користю». 

Сьогодні Центр «Милосердя» відвідують 35 дітей різного віку і з різними проблемами зі здоров’ям. За словами керівниці центру Оксани Потапчук, нове обладнання відкриє додаткові можливості у проведенні ефективної реабілітації та адаптації дітей.

Аби продемонструвати усі переваги сучасних технологій, Покровський міський голова Руслан Требушкін взяв участь в інтерактивній грі з вихованцями закладу. Діти залюбки виконували завдання, за що також отримали подарунки – корисні фрукти та ланч-бокси.

«Інтерактивна дошка гармонійно доповнила новенький комп’ютерний клас, який днями з’явився у нашому центрі завдяки перемозі у конкурсі соціальних проєктів «Моє місто», ініційованому ГО «Покровська платформа спільних дій» за підтримки компанії Метінвест. Дякуємо усім нашим друзям, хто завжди допомагає особливим діткам», - зазначила директорка Центру реабілітації осіб з інвалідністю Оксана Потапчук.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Молодь за безпеку дорожнього руху. Зупинись

Відеоролик отримав ІІ місце на Всеукраїнському конкурсі фото- та відеоробіт "Молодь за безпеку дорожнього руху" 2018 року. Автор: Бондар Варвара, 12 років, КЗ «Новодністровський будинок дитячої творчості», м. Новодністровськ, Чернівецька область.

eye

7

Новини

09 серпня 2022 15:17

Залізниця — не місце для гри!

У період війни питання безпеки громадян, у тому числі на транспорті та дорогах, набуло вагомого змісту. Збільшення дорожнього трафіку, пошкодження доріг, встановлення блок-постів змусило переглянути підходи до організації дорожнього руху на місцях.

eye

12

Новини

09 серпня 2022 14:44

Від школярів Польщі — українським захисникам. Керівники Покровська передали подарунки воїнам ЗСУ

До Покровська продовжує надходити допомога від мешканців Європи. Сьогодні заступники міського голови Маргарита Ідрісова та Микола Шабельник передали військовослужбовцям двох батальйонів, які несуть службу у Пісках та Авдіївці, чоловічі шкарпетки.

eye

16

Новини громад

09 серпня 2022 13:52

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію