• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

3 грудня - Міжнародний день людей з інвалідністю

eye

303

03.12.2021 10:54

Новини громад

img

Відзначення Дня людини з інвалідністю має на меті мобілізацію підтримки громадськості у створенні  інклюзивного суспільства, організацію таких умов, які дають змогу відчувати себе рівними серед рівних.

В рамках Програми створення безбар’єрного середовища життєдіяльності маломобільної групи населення у м. Покровську на 2021 рік на замовлення житлово-комунального відділу були облаштовані два приміщення для людей з інвалідністю, за підтримки міської ради члени товариства сліпих вперше виїхали на відпочинок, а на літнє оздоровлення дітей з інвалідністю з міського бюджету було виділено 900 тис. гривень. 

Пріоритетна задача уряду кожної країни - усунення бар'єрів на шляху до самореалізації осіб з особливими потребами, гарантування доступу до освіти та робочих місць. Адже люди з інвалідністю за умови якісної соціальній інтеграції  стають повноцінними й високоефективними членами суспільства, відмінними фахівцями, соціально-активними людьми, які надихають своєю силою духу, завзяттям та енергією. 

Інвалідність не є перепоною до повноцінного життя, це не вирок й не покарання. Люди з інвалідністю  є повноправними членами суспільства, які потребують поваги  та підтримки.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Вихованці центру «Милосердя» стали лауреатами всеукраїнського конкурсу

Серед більше ніж сотні дітей вихованці центру реабілітації осіб з інвалідністю «Милосердя» взяли участь у першому Всеукраїнському конкурсі інклюзивного мистецтва імені Марії Приймаче

eye

33

Новини громад

18 січня 2022 16:45

Депутати Покровська розглянули житлові питання, які будуть винесені на сесію

18 січня у міській раді відбулось засідання постійної депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства, благоустрою та інженерної інфраструктури.

eye

94

Новини громад

18 січня 2022 14:45

Маємо плани щодо розвитку селища Динзаводу: депутатка Юлія Гуріненко зустрілася із місцевими жителями

Депутати Покровської міської ради від партії «Порядок» продовжують формувати базу потреб своїх виборців та допомагати їм вирішувати наболілі питання. Днями із мешканцями селища Динасового заводу зустрілася Юлія Гуріненко.

eye

330

Новини громад

17 січня 2022 11:41

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію