• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

До Дня людей з інвалідністю: представники влади відвідали особливих жителів громади

eye

1055

02.12.2021 10:07

RSS

img

Щорічно 3 грудня відзначається Міжнародний день людей з інвалідністю. До цієї дати у Покровську традиційно проходить ряд заходів, направлених на підтримку таких громадян. 

Робочий тиждень керівників громади, депутатів та працівників Управління соціального захисту населення почався з відвідування вдома людей, які мають 1 групу інвалідності. Їм вручили подарункові набори, до яких увійшли чай, солодощі та фрукти. 

«Цим громадянам потрібна наша турбота не лише 3 грудня, а й впродовж усього життя. Тому ми намагаємось забезпечити людей з інвалідністю не лише соціальними послугами. Провідуємо їх, щоб поспілкуватись, вручити подарунки та побажати душевного тепла і здоров`я», - зауважила керуюча справами виконкому Алевтина Жук. 

За словами начальниці Управління соціального захисту населення Ірини Бонзюх, сьогодні у Покровській громаді проживає 4,5 тис. людей з інвалідністю, з яких 200 - в інвалідному візку, 350 – діти до 18 років.

Та незважаючи на проблеми зі здоров’ям та життєві труднощі, такі жителі нашої громади займаються громадською діяльністю та спортом. Наприклад, Віталій Байрамшин регулярно представляє Покровськ на всеукраїнських змаганнях з настільного тенісу. Він завжди із радістю зустрічає гостей та ділиться з ними своїми успіхами. 

З нагоди прийдешнього Дня людей з інвалідністю депутати Покровської міської ради Юлія Гуріненко та Сергій Моїсеєнко також відвіали людей, які мають 1 групу інвалідності.

Юлія Гуріненко завітала до 39-річного Олександра Путцева, який після отриманої травми став майже прикутим до ліжка.

«Представники депутатського корпусу завжди підтримують благодійні акції та заходи, які проводить Покровська міська рада. Напередодні Міжнародного дня людей з інвалідністю ми не залишились осторонь та провідали людей, які стали заручниками ситуації і потребують нашої підтримки. Хотілось би, щоб ми не лише у визначні календарні дати згадували цих людей, а постійно надавали їм допомогу», - підкреслила депутатка Покровської міської ради від партії «Порядок» Юлія Гуріненко.

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

30 важливих питань щодо захисту прав дітей вирішено на засіданні комісії Покровської МВА

Сьогодні, 12 липня, заступниця начальника Покровської МВА Наталія Іваньо провела чергове засідання комісії з питань захисту прав дітей. Члени комісії ретельно розглянули 30 питань, що стосувалися різних аспектів життя та захисту прав юних мешканців громад

eye

18

Громада 1

12 липня 2024 14:05

Представники Покровської громади здобули знання з управління проєктами завдяки USAID

Директор Агентства розвитку громади Дмитро Єрмолович та представники ГО "Світло Донбасу" пройшли навчання у Школі проєктного менеджменту

eye

25

Новини громад

12 липня 2024 13:07

До річниці трагедії: у Покровську встановлять меморіальні дошки загиблим внаслідок обстрілу покровчанам

Під головуванням заступниці начальника Покровської МВА Маргарити Ідрісової відбулося засідання комісії з розгляду питань встановлення та демонтажу пам’ятних знаків, меморіальних та інформаційних дощок на території Покровської ТГ.

eye

24

Громада 1

12 липня 2024 12:30

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію