Клієнтам ДТЕК Донецькі електромережі допомагає передавати покази лічильників чатбот у Viber та Telegram

29.11.2021 13:29

ДТЕК Донецькі електромережі створив зручні та прості дистанційні сервіси. Більшість клієнтів вже користується перевагами онлайн-сервісів. У жовтні кількість користувачів чатботом у Viber і Telegram склала 10 503, понад 2 тисячі з них передали покази лічильника через чатбот. Фахівці компанії пропонують усім своїм клієнтам передавати свідчення за допомогою чатботу та переконатися у його перевагах.

«ДТЕК прагне стати еталоном клієнтоорієнтованості. Ми розвиваємо прості та зручні дистанційні сервіси. Тому ми пропонуємо нашим клієнтам скористатися для передачі показів лічильника надійним та швидким помічником – чатботом, – повідомив генеральний директор ДТЕК Донецькі електромережі Олексій Дегтярьов. – Крім того, своєчасна передача показів дозволить постачальнику виставити коректні рахунки за спожиту електроенергію».

Важливо: покази необхідно передавати у два останні календарні дні поточного місяця і три перших календарних дні наступного місяця. Це дозволить сформувати точне нарахування обсягу споживання за місяць. Якщо клієнти залишають поза передачею покази лічильників, розрахунок спожитої електроенергії відбувається згідно з середньомісячним споживанням.

Якщо ви ще не користуєтеся цим зручним і сучасним сервісом, нагадуємо, як це зробити. Щоб почати користуватися послугами чатботу необхідно:

1. У Telegram або Viber в пошуку ввести «ДТЕК Донецькі електромережі»;

2. Слідуючи підказкам меню, отримати або передати необхідну інформацію.

Ідентифікація користувачів чатботу відбувається за допомогою номеру особового рахунку клієнтів. Якщо клієнт не знає номеру особового рахунку, його можна дізнатися, зателефонувавши до кол-центру компанії або написати в особисті повідомлення на сторінці в Facebook

Крім того, передавати енергетикам покази електроспоживання можна через інші зручні канали зв'язку:

·       телефони кол-центру +38 (093/096/099) 450 0 473, (0629) 450 473;

·       вкладку Передати покази лічильника без додаткової реєстрації на сайті енергокомпанії;

·       особистий кабінет клієнта;

·       офіційну сторінку в Facebook

Коротка відеоінструкція «Як передати покази лічильника за допомогою чатботу в Viber і Telegram» тут

Коротка відеоінструкція «Як передати покази лічильника на сайті енергокомпанії без додаткової реєстрації» тут