• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Запрошуємо мешканців Покровської громади долучитися до акції «Співчуття»

eye

422

27.11.2021 08:00

RSS

img

До 88-ї річниці Голодомору в Україні, вшанування жертв якого припадає цього року на 27 листопада, Покровська міська рада ініціює проведення акції «Співчуття».

На знак духовної єдності з поколіннями українців, які постраждали в часи Голодомору, та збереження пам’яті про геноцид 1932-33 років пропонуємо долучитися до Акції. 

Це може бути допис у мережі Фейсбук про спогади родичів, які були очевидцями тих подій, передача до музею сімейних реліквій чи світлин з часів Голодомору або просто добра справа у пам`ять про тих, хто загинув від голоду (допомога соціально незахищеним категоріям населення, фізична допомога літнім людям або молитва). 

Діти збирають мерзлу картоплю на колгоспному полі села Удачне Донецької області. 1933 рікфотограф Марк Залізняк

Діти збирають мерзлу картоплю на колгоспному полі села Удачне Донецької області. 1933 рік фотограф Марк Залізняк

Кожен самостійно може обрати для себе – яким чином приєднатися до інформаційної акції. Дописи (розповіді) про свою участь викладайте у соціальні мережі з хештегом #Співчуття.

Також запрошуємо вас долучитися до загальнонаціонально-міжнародної акції «Запали свічку», яка відбувається щорічно у День пам'яті жертв Голодомору. Традиційно о 16.00 пам'ять загиблих під час геноциду українського народу вшановують хвилиною мовчання та встановлюють запалену свічку на підвіконня як в Україні, так і в багатьох країнах світу. У багатьох містах та населених пунктах на головних майданах у цей час теж запалюють свічки.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію