• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

ВІДЕО. Завдяки проєкту «Моє місто» вихованці «Милосердя» отримали сучасні комп'ютери

eye

740

25.11.2021 11:51

Новини громад

img

Про такий новенький сучасний комп’ютерний клас вихованці та педагоги Центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Милосердя» могли лише мріяти. Зараз же сподівання стали реальністю.

«За підтримки компанії Метінвест ми реалізували черговий проєкт на суму майже 80 тисяч гривень. Обладнано 5 робочих місць з ноутбуками для проведення як індивідуальних, так і групових занять з вихованцями Центру «Милосердя». Створені умови для отримання знань. Для відвідувачів центру це насамперед саморозвиток, можливість користуватися сучасними технологіями», - зауважила керівниця соціальних проєктів ГО «Покровська платформа спільних дій» Юлія Боровик.

Зараз Центр відвідують 35 вихованців різних вікових категорій. Тут вони навчаються, проводять дозвілля, але найголовніше – спілкуються один з одним і не замикаються у власному просторі. 

«Раніше у нас була комп'ютерна техніка, але вона така застаріла, що дітям було важко в ній розібратися, - говорить керівниця Центру «Милосердя» Оксана Потапчук. – Тепер діти зможуть отримувати знання, вчитися добувати інформацію з різних джерел, користуватися електронною поштою».

«Я дуже вдячна всім, хто допоміг обладнати комп’ютерний клас. Я не вмію користуватися ноутбуком, тому не можу навчити цього донечку. І добре, що тут вона зможе опанувати ази комп’ютерної грамотності», - зауважила мама однієї з вихованок Центру Олена Алексєєва.

У свою чергу, начальниця УСЗН Ірина Бонзюх щиро подякувала компанії Метінвест та ГО «Покровська платформа спільних дій» за такий корисний подарунок дітям. Вона висловила сподівання, що співпраця великого бізнесу та Покровської громади триватиме й надалі.

До кінця 2021 року буде реалізовано ще 5 соціальних проєктів у рамках конкурсу «Моє місто».

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

У Покровську відбулось засідання гуманітарного штабу

За участю координаторки діяльності гуманітарного штабу, заступниці начальника Покровської МВА Наталії Іваньо та під головуванням керівника штабу Дмитра Єрмоловича сьогодні, 31 січня, відбулось чергове засідання гуманітарного штабу.

eye

32

Новини громад

31 січня 2023 14:58

ВІДЕО. Триває процес оснащення котелень генераторами

Для автономної та безперебійної роботи місцевих котелень керівництвом Покровської МВА було прийнято рішення щодо монтажу генераторів, які дадуть змогу подавати теплоносій мешканцям в умовах відсутності електропостачання.

eye

29

Новини громад

31 січня 2023 14:51

Адміністратори ЦНАП та діловоди старостинських округів вивчають зміни у законодавстві

Зміни у законодавстві України щодо надання електронних послуг спонукали керівництво Покровської громади організувати навчання для діловодів та адміністраторів ЦНАП

eye

39

Новини громад

31 січня 2023 11:44

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію