• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

ВІДЕО. Завдяки проєкту «Моє місто» вихованці «Милосердя» отримали сучасні комп'ютери

eye

440

25.11.2021 11:51

Новини громад

img

Про такий новенький сучасний комп’ютерний клас вихованці та педагоги Центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Милосердя» могли лише мріяти. Зараз же сподівання стали реальністю.

«За підтримки компанії Метінвест ми реалізували черговий проєкт на суму майже 80 тисяч гривень. Обладнано 5 робочих місць з ноутбуками для проведення як індивідуальних, так і групових занять з вихованцями Центру «Милосердя». Створені умови для отримання знань. Для відвідувачів центру це насамперед саморозвиток, можливість користуватися сучасними технологіями», - зауважила керівниця соціальних проєктів ГО «Покровська платформа спільних дій» Юлія Боровик.

Зараз Центр відвідують 35 вихованців різних вікових категорій. Тут вони навчаються, проводять дозвілля, але найголовніше – спілкуються один з одним і не замикаються у власному просторі. 

«Раніше у нас була комп'ютерна техніка, але вона така застаріла, що дітям було важко в ній розібратися, - говорить керівниця Центру «Милосердя» Оксана Потапчук. – Тепер діти зможуть отримувати знання, вчитися добувати інформацію з різних джерел, користуватися електронною поштою».

«Я дуже вдячна всім, хто допоміг обладнати комп’ютерний клас. Я не вмію користуватися ноутбуком, тому не можу навчити цього донечку. І добре, що тут вона зможе опанувати ази комп’ютерної грамотності», - зауважила мама однієї з вихованок Центру Олена Алексєєва.

У свою чергу, начальниця УСЗН Ірина Бонзюх щиро подякувала компанії Метінвест та ГО «Покровська платформа спільних дій» за такий корисний подарунок дітям. Вона висловила сподівання, що співпраця великого бізнесу та Покровської громади триватиме й надалі.

До кінця 2021 року буде реалізовано ще 5 соціальних проєктів у рамках конкурсу «Моє місто».

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

3 грудня - Міжнародний день людей з інвалідністю

Відзначення Дня людини з інвалідністю має на меті мобілізацію підтримки громадськості у створенні інклюзивного суспільства, організацію таких умов, які дають змогу відчувати себе рівними серед рівних.

eye

67

Новини громад

03 грудня 2021 10:54

Стан посівів озимих культур

За оперативними даними, отриманими відділом промисловості та АПК, сільськогосподарськими підприємствами громади під урожай 2022 року посіяно 12471 га озимих культур, в т.ч. 11794 га озимі культури на зерно.

eye

87

Новини громад

02 грудня 2021 20:08

Досвід, яким варто ділитися. Покровчани створили одне з найкращих ОСББ у місті

Аби сприяти подальшому створенню об’єднань співвласників, наше місто долучилося до участі у проєкті «Добрі сусіди – одна країна», направленому на розвиток культури добросусідства та громадянської активності через популяризацію інституту ОСББ.

eye

91

Новини громад

01 грудня 2021 17:09

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію