• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Молодому педіатру Покровська вручили ключі від квартири

eye

432

24.11.2021 15:45

RSS

img

Ключі від двокімнатної квартири та ордер на службове житлове приміщення сьогодні отримала Наталія Іванова. 

Жінка працює педіатром амбулаторії №6 Центру первинної медико-санітарної допомоги. І цієї миті чекала довгі 7 років, відколи через бойові дії була змушена переїхати з Донецька до Покровська. Весь цей час разом із чоловіком проживали у рідні. 

«Дуже рада, навіть не очікувала, що колись отримаю власну квартиру. Дякую своїй керівниці, що почула моє прохання і зробила все можливе для здійснення моєї мрії», - розповіла лікарка-педіатр Наталія Іванова. 

Власницю новенької квартири зі свіжим капітальним ремонтом, проведеним за бюджетні кошти, привітали заступниця Покровського міського голови Маргарита Ідрісова, начальник ЖКВ Дмитро Візенков та директорка ЦПМСД Інеса Остряніна. 

Наталія Іванова зарекомендувала себе кваліфікованим спеціалістом і стала третім фахівцем, хто отримав службове житло у Покровську. 

«Сьогодні вже в дії ми побачили Програму стимулювання та залучення молодих фахівців. Це та дяка лікарю, яка погодилася залишитись жити та працювати саме в нашому місті. Ми працюємо над залученням спеціалістів саме в Покровськ, щоб наша громада була спроможною та щоб кожен мешканець мав змогу отримати якісну медичну послугу», - зазначила Маргарита Ідрісова. 

За словами керівниці, наразі у Покровську є ще один претендент на отримання службового житла. Це лікар-хірург, який разом з дружиною (лікаркою-анестезіологом) незабаром працюватиме у клінічній лікарні інтенсивного лікування. 

Представники Покровської міськради висловили сподівання, що Програма підтримки молодих спеціалістів працюватиме й надалі, і саме таким чином вдасться вирішити питання з нестачею кадрів у лікарнях громади.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію