Адміністративні послуги вдома: мешканці Покровської ТГ можуть викликати адміністратора ЦНАПу

23.11.2021 15:28

Впродовж останніх кількох років в Центрі надання адміністративних послуг доступна послуга виклику спеціаліста додому. Враховуючи карантинні обмеження, до прийому документів мешканців громади задіяні адміністратори, що мають «зелений» COVID-сертифікат.

Фахівці виїжджають до мешканців Покровської громади, які належать до наступних категорій:
- хворі та за станом здоров’я не здатні самостійно пересуватись;
- мешканці віком 80 років і старші;
- багатодітні сім’ї.

Для виклику мобільного адміністратора необхідно попередньо звернутись до ЦНАПу для узгодження дати і часу виїзду та необхідного пакету документів. Зробити це може хтось із рідних, особа за довіреністю, соціальний працівник (якщо людина одинока) або навіть сусід.

Додаткову консультацію щодо послуг, які надають фахівці ЦНАПу, можна отримати за телефонами: (0623)52-19-26 та 066-469-16-27.