• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

У Покровській громаді діють нові Правила благоустрою, забезпечення чистоти, порядку та дотримання тиші в громадських місцях

eye

1233

19.11.2021 15:12

Новини громад

img

З приєднанням до Покровська нових територій виникла необхідність розробити для всіх мешканців громади єдині правила благоустрою. Це – своєрідна угода між усіма мешканцями, як вони хочуть використовувати загальні території (прибудинкові ділянки, тротуари, дороги, парки, посадки дерев, стадіони, дитячі майданчики тощо), які є спільною власністю громади.

Як зазначив директор КП «Муніципальна служба правопорядку», Олександр Антипенко, правила значно розширилися,враховуючи вимоги чинного законодавства і особливості приєднаних територій.

«Нові правила стали детальнішими. Стало суттєво більше пунктів, наприклад, які стосуються утримання домашніх тварин, - розповів Олександр Антипенко. – Проєкт документу обговорювався зі старостами приєднаних територій, опрацьовувався на постійних депутатських комісіях, і в його остаточному варіанті враховані всі поправки та пропозиції».

Слід зазначити, що дія Правил поширюється на всіх фізичних осіб-підприємців та громадян, а також підприємства, установи та організації незалежно від форми власності та підпорядкування, які знаходяться в межах Покровської міської ТГ. 

Невиконання Правил тягне за собою адміністративну відповідальність та накладання штрафів.

Детально з документом ви можете ознайомитися за посиланням або у головному меню сайта у розділі «Громадянам». 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Постгероїчне лідерство в умовах криз та війни: Сергій Добряк взяв участь у тренінгу з ефективного менеджменту

Для посадових осіб місцевого самоврядування Донецької області в м.Києві відбувся триденний тренінг з управлінської взаємодії, ефективної побудови команди та її ефективності у досягненні цілей.

eye

95

Громада 1

23 липня 2024 10:30

Фонд ООН у галузі народонаселення надав допомогу жінкам та дівчатам у Покровську

Нещодавно Маджід Рафіхі, координатор з екстреного реагування Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні, відвідав транзитний центр (шелтер) у м. Покровську

eye

43

Громада 1

23 липня 2024 09:30

Покровський Динасовий Завод святкує своє 90-річчя

Сьогодні Покровський Динасовий Завод відзначає свій 90-річний ювілей. З нагоди цього свята начальник Покровської МВА Сергій Добряк привітав працівників заводу та вручив грамоти й подяки за їхній вагомий внесок у розвиток підприємства.

eye

58

Громада 1

22 липня 2024 18:15

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію