• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

У Покровській громаді діють нові Правила благоустрою, забезпечення чистоти, порядку та дотримання тиші в громадських місцях

eye

931

19.11.2021 15:12

Новини громад

img

З приєднанням до Покровська нових територій виникла необхідність розробити для всіх мешканців громади єдині правила благоустрою. Це – своєрідна угода між усіма мешканцями, як вони хочуть використовувати загальні території (прибудинкові ділянки, тротуари, дороги, парки, посадки дерев, стадіони, дитячі майданчики тощо), які є спільною власністю громади.

Як зазначив директор КП «Муніципальна служба правопорядку», Олександр Антипенко, правила значно розширилися,враховуючи вимоги чинного законодавства і особливості приєднаних територій.

«Нові правила стали детальнішими. Стало суттєво більше пунктів, наприклад, які стосуються утримання домашніх тварин, - розповів Олександр Антипенко. – Проєкт документу обговорювався зі старостами приєднаних територій, опрацьовувався на постійних депутатських комісіях, і в його остаточному варіанті враховані всі поправки та пропозиції».

Слід зазначити, що дія Правил поширюється на всіх фізичних осіб-підприємців та громадян, а також підприємства, установи та організації незалежно від форми власності та підпорядкування, які знаходяться в межах Покровської міської ТГ. 

Невиконання Правил тягне за собою адміністративну відповідальність та накладання штрафів.

Детально з документом ви можете ознайомитися за посиланням або у головному меню сайта у розділі «Громадянам». 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

У Покровську відбулось засідання гуманітарного штабу

За участю координаторки діяльності гуманітарного штабу, заступниці начальника Покровської МВА Наталії Іваньо та під головуванням керівника штабу Дмитра Єрмоловича сьогодні, 31 січня, відбулось чергове засідання гуманітарного штабу.

eye

32

Новини громад

31 січня 2023 14:58

ВІДЕО. Триває процес оснащення котелень генераторами

Для автономної та безперебійної роботи місцевих котелень керівництвом Покровської МВА було прийнято рішення щодо монтажу генераторів, які дадуть змогу подавати теплоносій мешканцям в умовах відсутності електропостачання.

eye

29

Новини громад

31 січня 2023 14:51

Адміністратори ЦНАП та діловоди старостинських округів вивчають зміни у законодавстві

Зміни у законодавстві України щодо надання електронних послуг спонукали керівництво Покровської громади організувати навчання для діловодів та адміністраторів ЦНАП

eye

41

Новини громад

31 січня 2023 11:44

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію