У Покровську відзначать  День Гідності та Свободи

21.11.2021 10:00

21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи.

Цього дня, з інтервалом у дев’ять років, розпочалися дві доленосні для сучасної України події: Помаранчева революція 2004-го та революція Гідності 2013-го, на честь яких встановлене це державне свято. Воно прославляє волелюбність і мужність нашого народу та його прагнення до демократії, вшановує національні інтереси держави і права людини.

З нагоди відзначення восьмої річниці Дня Гідності та Свободи 21 листопада о 10.00 на пл. Шибанкова біля пам’ятника Шевченку за участю керівництва міста, громадськості та військових відбудеться мітинг та покладанням квітів.