• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

У Покровську підбили підсумки Програми розвитку фізичної культури і спорту за останні 5 років

eye

1015

18.11.2021 15:10

RSS

img

Під час засідання виконкому, яке відбулось 18 листопада, начальник Управління сім’ї, молоді та спорту Віталій Щербинка доповів про виконання заходів міської цільової Програми розвитку фізичної культури і спорту у місті Покровську на 2017-2021 роки.

За його словами, зараз у Покровській громаді активно розвиваються 49 видів спорту, які охоплюють 13 тисяч мешканців. 

«Для занять фізичною культурою та спортом у місті облаштовано 49 спортивних майданчиків, з яких 3-мультифункціональні, 8 із штучним покриттям, 4 футбольних поля, 2 тенісних корта. Цього року в Покровську відкрито спортивні локації у рамках реалізації соціального проєкту «Активні парки – локації здорової України», - зазначив Віталій Щербинка. 

За 5 років спортсмени Покровська неодноразово ставали призерами та переможцями Всеукраїнських і міжнародних змагань, в яких загалом взяли участь близько 7200 жителів громади. Наші спортсмени вибороли 630 золотих, 675 срібних та 874 бронзових медалей. 

З березня спортсменам і тренерам Покровська та приєднаних територій з олімпійських та неолімпійських видів спорту за рахунок коштів міського бюджету передбачені одноразові грошові винагороди. Лише у вересні поточного року за зайняті призові місця спортсмени громади отримали загалом 213 тисяч гривень. 

Заохочують спортсменів до досягнення високих спортивних результаті і стипендії міського голови. З початку поточного року щомісячно грошові виплати у розмірі 600, 700 та 900 грн. отримують 45 осіб.

Під час засідання виконкому секретар Покровської міської ради Наталія Іваньо поцікавилась, чим відрізняється Програма, яку вже реалізовано, від Стратегії розвитку спорту, прийнятої напередодні на черговому сесійному засіданні. 

«У новому документі ми врахували стан матеріально-технічної бази приєднаних територій. У більшості сіл нашої громади майже не облаштовані спортивні зали та вуличні майданчики. До того ж, Стратегія передбачає будівництво нових спортивних об`єктів. Впевнений, це дасть ресурс для додаткового залучення мешканців усієї громади до занять фізичною культурою і спортом», - відповів начальник Управління сім’ї, молоді та спорту міської ради Віталій Щербинка.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

З нагоди Дня вчителя покровським педагогам вручили грамоти та грошові сертифікати

Напередодні Дня вчителя, яке в Україні відзначають у першу неділю жовтня, у Покровську відбувся урочистий захід. У святковій атмосфері вітали педагогів громади керівники громади та вихованці творчих колективів.

eye

24

Новини

30 вересня 2022 13:28

У Покровську вітання з професійним святом приймали бібліотекарі громади

Щороку 30 вересня відзначається Всеукраїнський день бібліотек. Сьогодні вітання зі святом від керівників громади приймали бібліотекарі — провідники у світ знань, казок, подорожей, фантастики, наукових відкриттів.

eye

40

Новини громад

30 вересня 2022 10:00

Сьогодні в Україні – День усиновлення

Це особливе свято і для дітей, які знайшли нову родину та для батьків, які взяли на себе відповідальність за долю маленької людини.

eye

57

Новини

30 вересня 2022 09:28

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію