• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Перша ластівка. Представники Покровської громади – серед переможців проміжного етапу конкурсу «Мрієш? Дій!»

eye

892

17.11.2021 12:46

RSS

img

У вересні поточного року Всеукраїнська благодійна організація «Інститут місцевого розвитку» в рамках проєкту «Добрі сусіди – одна країна» за підтримки проєкту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні» оголосила конкурс «Мрієш? Дій!».

«Після підписання меморандуму між проєктом USAID та Покровською міською радою у наших жителів з’явилася прекрасна можливість взяти участь у щомісячному конкурсі. Запрошую всіх активних мешканців громади брати у ньому участь. Це – реально, про що свідчить перемога проєкту голови квартального комітету № 27 Ірини Швець у першому проміжному етапі», - зазначив директор КУ «Агентство розвитку громади» Дмитро Єрмолович.

Проєкт має назву «Весняне пробудження». Навесні активні жителі кварталу планують провести масштабне прибирання території. Тож тепер вони отримають садовий інвентар, брендований одяг, екосумки, кепки, значки на загальну суму до 5 тисяч гривень.

«Коли я стала головою квартального комітету, зрозуміла, що необхідно розвивати добросусідство, об’єднувати жителів навколо спільних справ. Ми вже організовували велику толоку у вересні. А коли я дізналася про конкурс, про можливість залучити фінансування, то написала заявку. Дуже радію, що наш проєкт переміг», - зауважила голова квартального комітету Ірина Швець.

Пані Ірина стала головою квартального комітету лише кілька місяців тому. Але її завзятість та активна життєва позиція вже привернули увагу багатьох мешканців кварталу і надихають їх на спільну працю.

«У нашому кварталі мешкають дуже гарні люди. Ми із задоволенням беремо участь у подібних заходах. А найголовніше - ми повірили, що маючи бажання все можливо, і що спільними зусиллями можна зробити місце свого проживання охайним і красивим. Також дякуємо нашим донорам за можливість брати участь у таких проєктах», - підкреслила старша вулиці Осіння Лариса Колесник.

Участь у проєкті «Мрієш? Дій!» можуть взяти голови об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, ініціативні групи, які тільки планують створити ОСББ, некомерційні громадські організації та активні жителі. Треба лише заповнити заявку, яку можна знайти на сайті Покровської міської ради. Проміжні підсумки підбиваються 25 числа кожного місяця.

Конкурс триватиме до середини 2022 року.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію